Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Mijas me pishinë për fëmijë

Mijas
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 14 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Mijas në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
TRH Mijas
TRH Mijas
TRH Mijas
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
VIK Gran Hotel Costa del Sol
VIK Gran Hotel Costa del Sol
VIK Gran Hotel Costa del Sol
Hotel
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
11.0 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Ilunion Hacienda del Sol
Ilunion Hacienda del Sol
Ilunion Hacienda del Sol
7.6 Mesatare
Hotel
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Eurostars Mijas Golf & Spa
Eurostars Mijas Golf & Spa
Eurostars Mijas Golf & Spa
Hotel
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Clc Marina Park Aparthotel
Clc Marina Park Aparthotel
Clc Marina Park Aparthotel
Hotel
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
8.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
La Cala Resort
La Cala Resort
La Cala Resort
Resort
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Mi Capricho
Mi Capricho
Mi Capricho
Apartament
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
13.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Los Amigos Beach Club
Los Amigos Beach Club
Los Amigos Beach Club
8.8 E mirë
Resort
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
9.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Crown Resorts Club Marbella
Crown Resorts Club Marbella
Crown Resorts Club Marbella
Apartament
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
13.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
Apartamentos Macdonald Dona Lola
Apartamentos Macdonald Dona Lola
Apartamentos Macdonald Dona Lola
Apartament
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
13.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Aparthotel Ona Campanario
Aparthotel Ona Campanario
Aparthotel Ona Campanario
Apartament
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
13.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Miraflores Resort
Miraflores Resort
Miraflores Resort
7.9 Mesatare
Resort
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
12.9 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Macdonald Leila Playa Resort
Macdonald Leila Playa Resort
Macdonald Leila Playa Resort
Resort
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
14.5 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Miraflores Rancho Club
Miraflores Rancho Club
Miraflores Rancho Club
Apartament
Spanja, Mijas
Largësia nga qendra e qytetit:
12.7 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.