Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Malaga me pishinë për fëmijë

Malaga
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 23 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Malaga në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
AC Hotel Malaga Palacio A Marriott Luxury & Lifestyle Hotel
AC Hotel Malaga Palacio A Marriott Luxury & Lifestyle Hotel
AC Hotel Malaga Palacio A Marriott Luxury & Lifestyle Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Petit Palace Plaza Malaga
Petit Palace Plaza Malaga
Petit Palace Plaza Malaga
8.5 E mirë
Hotel
Spanja, Malaga
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Vincci Seleccion Posada del Patio
Vincci Seleccion Posada del Patio
Vincci Seleccion Posada del Patio
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Sol Guadalmar
Sol Guadalmar
Sol Guadalmar
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Malaga
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Room Mate Larios
Room Mate Larios
Room Mate Larios
8.8 E mirë
Hotel
Spanja, Malaga
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Hilton Garden Inn Malaga
Hilton Garden Inn Malaga
Hilton Garden Inn Malaga
Hotel
Spanja, Malaga
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Parador de Malaga Golf
Parador de Malaga Golf
Parador de Malaga Golf
8.2 E mirë
Hotel
Spanja, Malaga
Largësia nga qendra e qytetit:
8.6 km
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Gran Hotel Miramar
Gran Hotel Miramar
Gran Hotel Miramar
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Malaga
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
iloftmalaga Deluxe Calle Nueva
iloftmalaga Deluxe Calle Nueva
iloftmalaga Deluxe Calle Nueva
Apartament
Spanja, Malaga
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Hotel Don Curro
Hotel Don Curro
Hotel Don Curro
8.2 E mirë
Hotel
Spanja, Malaga
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Atarazanas Malaga Boutique Hotel
Atarazanas Malaga Boutique Hotel
Atarazanas Malaga Boutique Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Malaga
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Zenit Malaga
Zenit Malaga
Zenit Malaga
8.3 E mirë
Hotel
Spanja, Malaga
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Del Pintor
Hotel Del Pintor
Hotel Del Pintor
Hotel
Spanja, Malaga
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Soho Los Naranjos
Soho Los Naranjos
Soho Los Naranjos
8.0 E mirë
Hotel
Spanja, Malaga
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Apartamentos San Pablo
Apartamentos San Pablo
Apartamentos San Pablo
Apartament
Spanja, Malaga
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Hotel Humaina
Hotel Humaina
Hotel Humaina
Hotel
Spanja, Malaga
Largësia nga qendra e qytetit:
10.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Marques de Guadiaro 1 Apartamentos
Marques de Guadiaro 1 Apartamentos
Marques de Guadiaro 1 Apartamentos
Apartament
Spanja, Malaga
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Holidays2Malaga Premium Old Town
Holidays2Malaga Premium Old Town
Holidays2Malaga Premium Old Town
Apartament
Spanja, Malaga
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Mar y Arte Apartamentos
Mar y Arte Apartamentos
Mar y Arte Apartamentos
Apartament
Spanja, Malaga
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Depozitimi i bagazheve
 • Tavolinë udhëtimi
El Manantial
El Manantial
El Manantial
Shtëpi e mysafirëve
Spanja, Malaga
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.