Spanja, Malaga

Sitito Perchel Studio

Calle Plaza de Toros Vieja Malaga, Spanja Apartament
1 ofertë — Shiko ofertën
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Sitito Perchel Studio
Shiko ofertën —
Shërbimet dhe rehatitë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Shfaq të gjitha rehatitët 6
Vendndodhja
Në qendër të qytetit
1.0 km
Çfarë është në afërsi?

Çmimet e dhomave

Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet
Kontrolloni disponueshmërinë
Çmimet mund të jenë jashtë datës, zgjidhni datat për të parë çmimet aktuale
Ju mund të rezervoni një hotel vetëm në faqet partnere të TravelAsk
çmimet
Përditëso çmimet

Çfarë ka rreth

Calle Plaza de Toros Vieja Malaga, Spanja

Studioja e hotelit Sitito Perchel ndodhet në qytetin e Malagasë, Spanjë. Ajo është vendosur në lagjen e Perchel, që është një zonë e trazuar që ofron një gamë të gjërë shërbimesh dhe atraksionesh. Disa nga gjërat që ndodhen rreth hotelit përfshijnë:

1. Plaza de la Merced: Ky shesh ndodhet në afërsi dhe është rrethuar nga restorante, kafene dhe dyqane. Ai gjithashtu është shtëpia e Muzeut Picasso, i cili ndodhet në vendin e lindjes të artistit të famshëm.

2. Katedralja e Malagasë: Kjo katedrale e mrekullueshme ndodhet vetëm një ecje të shkurtër larg hotelit. Është një landmark i vërejtshëm në qytet me arkitekturën e tij të shkëlqyer dhe është një atraksion turistik i njohur.

3. Porti i Malagasë: Hotelit gjithashtu ndodhet pranë portit të Malagasë, ku vizitorët mund të gjejnë një gamë aktivitetesh, duke përfshirë turne në anijet, restorante në bregdet dhe shopping.

4. Plazhi i Malaguetës: I vendosur vetëm disa minuta ecje larg hotelit, Plazhi i Malaguetës është një vend i popullarizuar për turistët dhe vendasit njësoj. Ai ofron një truall të gjatë me rërë, restorante buzë detit dhe një atmosferë të gjallë.

5. Alcazaba e Malagasë: Kjo fortalezë historike ndodhet në afërsi dhe ofron pamje të mrekullueshme të qytetit dhe Detit Mesdhe. Është një vend i shkëlqyeshëm për të eksploruar dhe mësuar më shumë për historinë e Malagasë.

6. Opsione blerje dhe ushqyerje: Zona rreth hotelit është e mbushur me restorante, kafene dhe dyqane, duke ofruar një gamë të gjerë ushqimesh dhe opsione tregtare për vizitorët për të eksploruar. Në përgjithësi, studioja e hotelit Sitito Perchel ndodhet në një zonë të shkëlqyer të Malagasë, me shumë atraksione, landmark dhe shërbime në distancë ecjeje.

map
Sitito Perchel Studio
Apartament

Në qendër të qytetit1.0

Rreth hotelit

Rreth

'Sitito Perchel Studio' është një hotel i vendosur në Malaga, Spanjë. Ajo ofron akomodim të rehatshëm dhe shërbime të ndryshme për mysafirët e saj. Dhomat: Hoteli ofron dhoma studio moderne dhe të pajisura mirë. Këto dhoma janë dizajnuar për të siguruar rehati dhe lehtësi për mysafirët. Çdo dhomë është e pajisur me shërbime të rëndësishme si kondicioner ajri, TV me ekran të sheshtë, Wi-Fi falas, një banjë private me dush, dhe një kuzhinë e pajisur plotësisht. Vaktet: Hoteli ofron një restorant në vend ku mysafirët mund të shijojnë vakte të shijshme gjatë qëndrimit të tyre. Restoranti shërben një gamë të gjërë kuzhinash lokale dhe ndërkombëtare, të përgatitura nga kuzhinierë të kualifikuar duke përdorur përbërës të freskët. Mysafirët gjithashtu mund të zgjedhin të kenë vaktet e tyre të dërguara në dhomat e tyre ose të eksplorojnë mundësitë e vaktit në zonën përreth. Shërbime: Përveç dhomave të rehatshme dhe restorantit, 'Sitito Perchel Studio' ofron disa shërbime për të siguruar një qëndrim të këndshëm për mysafirët. Disa nga shërbimet përfshijnë një ballinë 24-orëshe, shërbimet e larjes, depozitimin e bagazheve, dhe një tavolinë ekskursioni që mund të ndihmojë mysafirët në planifikimin e aktiviteteve dhe të shikuarit në Malaga. Mysafirët gjithashtu mund të përdorin Wi-Fi-në falas në zonat e përbashkëta të hotelit. Vendndodhja: Hoteli ndodhet në zemrën e Malagës, duke ofruar qasje të lehtë në shumë atraksione popullore, dyqane, restorante, dhe transport publik. Ai është i vendosur pranë Portit të Malagës, Muzeut të Pikasos dhe Plazhit të Malagueta, duke e bërë një zgjedhje të përshtatshme për turistët që vizitojnë qytetin. Në përgjithësi, 'Sitito Perchel Studio' ofron akomodim të rehatshëm, vakte të shijshme, dhe shërbime të përshtatshme për udhëtarët që vizitojnë Malaga, Spanjë.

Zbavitja

Ka disa mundësi argëtuese pranë hotelit Sitito Perchel Studio në Malaga, Spanjë. Këtu janë disa sugjerime:

1. Muzeu Picasso Málaga: Në një distancë shumë të shkurtër nga hoteli, ky muze është i dedikuar veprave të artistit të famshëm Pablo Picasso. Ai përmban një koleksion të gjërë të pikturave, skulpturave dhe qeramikës së tij.

2. Teatro Cervantes: Kjo teatër historik tregon një gamë performancash, duke përfshirë shfaqje teatrale, koncerte dhe shfaqje valle. Kontrolloni orarin e tyre për shfaqjet në vijim gjatë qëndrimit tuaj.

3. Alcazaba e Malagas: Ky kështjellë e lashtë është një atraksion turistik i njohur dhe ofron pamje të mahnitshme të qytetit. Eksplorojeni rrënojat e mirëruajtura, kopshtet e bukura dhe mësoni rreth historisë së Malagas.

4. Muzeu i Vendit të Lindjes së Picasso: Vizitoni vendin e lindjes së artistit legjendar Pablo Picasso, i cili është konvertuar në muze. Zbuloni jetën e hershme dhe ndikimet në karrierën artistike të Picasso-s nëpërmjet ekspozitave të ndryshme.

5. Katedralja e Malagas: Kjo katedralje e imponueshme ndodhet në zemër të qytetit. Bëni një tur të brendshëm, ngjitni në kullë për pamje panoramike, ose merrni pjesë në një shërbim fetar nëse jeni të interesuar.

6. Parku i Malagës: Gëzoni një shëtitje të qetë nëpër këtë park të bukur, i cili ka kopshte hijerëndës, fontana dhe skulptura. Është një vend i shkëlqyer për të relaksuar dhe për të shpëtuar nga qyteti i zhurmshëm.

7. Plazhet e Malagës: Malaga njihet për bregdetin e tij të bukur dhe plazhet e shumta. Kaloni një ditë duke shëtitur në diell, notuar, ose provuar sportet me ujë në plazhin e Malagueta ose La Caleta.

8. Porto i Malagës: Vizitoni zonën e portit të ngarkuar, ku mund të gjeni qendra tregtare, restorante dhe një jetë të ngjarjeve. Merrni një tur me anije ose thjeshtë shijoni atmosferën jore. Këto janë vetëm disa shembuj të mundësive argëtuese pranë Sitito Perchel Studio. Malaga ka një skenë të pasur kulturore, kështu që gjatë vizitës suaj mund të ketë ngjarje shtesë, festa, ose ekspozita.

Pyetjet kryesore

1. Cilat shërbime ofron Studioja Sitito Perchel?
1. Cilat shërbime ofron Studioja Sitito Perchel?1

Studioja Sitito Perchel ofron një gamë të gjerë shërbimesh duke përfshirë dizajn grafik, dizajn web, branding dhe konsultim në marketing.

2. Sa kohë ka që Studioja Sitito Perchel është në biznes?
2. Sa kohë ka që Studioja Sitito Perchel është në biznes?1

Studioja Sitito Perchel ka mbi 10 vjet në biznes, e themeluar në vitin 2010.

3. Në cilat industri specializohet Studioja Sitito Perchel?
3. Në cilat industri specializohet Studioja Sitito Perchel?1

Studioja Sitito Perchel punon me klientë nga industria të ndryshme, duke përfshirë gjestëmarrësinë, turizmin, pronat e patundshme dhe shitjet me pakicë.

4. A janë shërbimet e ofruara nga Studioja Sitito Perchel të disponueshme ndërkombëtarisht?
4. A janë shërbimet e ofruara nga Studioja Sitito Perchel të disponueshme ndërkombëtarisht?1

Po, Studioja Sitito Perchel shërben klientët në nivel kombëtar dhe ndërkombëtar, duke ofruar shërbime në distancë.

5. A mund të ndihmojë Studioja Sitito Perchel me menaxhimin e mediave sociale?
5. A mund të ndihmojë Studioja Sitito Perchel me menaxhimin e mediave sociale?1

Po, Studioja Sitito Perchel ofron shërbime menaxhimi të mediave sociale për të ndihmuar klientët të krijojnë dhe të mbajnë prezencën e tyre online.

6. A ofron Studioja Sitito Perchel shërbimet e zhvillimit të faqes së internetit?
6. A ofron Studioja Sitito Perchel shërbimet e zhvillimit të faqes së internetit?1

Po, Studioja Sitito Perchel është e specializuar në zhvillimin e faqeve të internetit, duke krijuar faqe të personalizuara për të përmbushur nevojat specifike të klientit.

7. Si mund të kontaktoj Studiojën Sitito Perchel për më shumë informacion ose për të kërkuar një kuotë?
7. Si mund të kontaktoj Studiojën Sitito Perchel për më shumë informacion ose për të kërkuar një kuotë?1

Mund të kontaktoni Studiojën Sitito Perchel duke vizituar faqen e tyre të internetit dhe duke plotësuar formularin e kontaktit, ose duke iu drejtuar atyre nëpërmjet emailit ose telefonit. Detajet e tyre të kontaktit janë të disponueshme në faqen e tyre të internetit.

8. A ka vlerësime ose studime rastesh të disponueshme për të shqyrtuar?
8. A ka vlerësime ose studime rastesh të disponueshme për të shqyrtuar?1

Po, Studioja Sitito Perchel ka një seksion me vlerësime në faqen e tyre të internetit ku mund të lexoni vlerësime nga klientët e mëparshëm. Ata gjithashtu kanë studime rastesh të disponueshme duke treguar projektet e tyre të mëparshme.

9. A ofron Studioja Sitito Perchel ndonjë shërbim tjetër përveç dizajnit dhe marketingut?
9. A ofron Studioja Sitito Perchel ndonjë shërbim tjetër përveç dizajnit dhe marketingut?1

Po, Studioja Sitito Perchel ofron gjithashtu shërbime fotografie, duke krijuar përmbajtje vizuale profesionale për nevojat e brandit dhe marketingut të klientëve.

10. A është Studioja Sitito Perchel e hapur për bashkëpunim me agjenci apo punëtorë të lirë?
10. A është Studioja Sitito Perchel e hapur për bashkëpunim me agjenci apo punëtorë të lirë?1

Po, Studioja Sitito Perchel është e hapur për mundësi bashkëpunimi dhe partneritet me agjenci të tjera dhe punëtorë të lirë për të ofruar shërbime të plota për klientët. Ata vlerësojnë marrëdhëniet profesionale dhe bashkëpunimet kreative.

Të gjitha shërbimet dhe rehatitë

Përvojat në hotel
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
Përvojat në dhoma
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rishikimi i hotelit Sitito Perchel Studio
Komente tuaja
Fushë e detyrueshme*
Faleminderit! Rishikimi juaj është dërguar me sukses dhe do të shfaqet në faqe pas verifikimit.
Nuk e gjetët përgjigjen që kërkoni? Pyesni pyetjen tuaj
Pyesni një pyetje këtu
Fushë e detyrueshme*
Faleminderit! Pyetja juaj është dërguar me sukses

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.