Spanja, Malaga

Apartamento Montano

Calle Montano 4 Malaga, Spanja Apartament
1 ofertë — Shiko ofertën
Apartamento Montano
Shiko ofertën —
Shërbimet dhe rehatitë
  • Wi-Fi falas
  • Wi-Fi
  • Recepsion 24-orësh
  • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Shfaq të gjitha rehatitët 4
Vendndodhja
Në qendër të qytetit
0.6 km
Çfarë është në afërsi?

Çmimet e dhomave

Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet
Kontrolloni disponueshmërinë
Çmimet mund të jenë jashtë datës, zgjidhni datat për të parë çmimet aktuale
Ju mund të rezervoni një hotel vetëm në faqet partnere të TravelAsk
çmimet
Përditëso çmimet

Çfarë ka rreth

Calle Montano 4 Malaga, Spanja

Disa atraksione dhe landmarkë të shënuar pranë Apartamento Montano në Malaga, Spanjë përfshijnë:

1. Katedralja e Malagës: Kjo katedralje e mahnitshme ndodhet në qendrën historike të Malagës, vetëm një distancë e shkurtër larg hotelit.

2. Alcazaba e Malagës: Kjo fortresë more qëndron në një kodër duke e pamatur qytetin dhe ofron pamje mahnitëse. Ajo ndodhet pranë katedrales.

3. Muzeu i Picasso: Muzeu ekspozon punët e artistit të famshëm spanjoll, Pablo Picasso. Ai ndodhet në zemër të qendrës historike, afër hotelit.

4. Porti i Malagës: Një zonë e ngarkuar dhe e gjallë ku vizitorët mund të shijojnë një ecje të ngadalshme, të vizitojnë Qendrën Pompidou, ose të kapën një barke për të eksploruar bregun.

5. Parku i Malagës: Një park i bukur me gjelbërim të pasur, shkurret, dhe skulptura, i përshtatshëm për një ecje të relaksuar. Ai ndodhet pranë portit.

6. Plaza de la Constitucion: Kjo shesh qendrore është rrethuar nga dyqane, kafene dhe landmarkë. Ajo shpesh organizon ngjarje dhe aktivitete të ndryshme dhe ndodhet në distancë ecje nga hoteli.

7. Tregu Qendror i Malagës: Një treg i ngarkuar ku vizitorët mund të gjejnë prodhim të freskët, peshk dhe deliqe të lokalit. Ai ndodhet pranë qendrës së qytetit.

8. Plazhi Malagueta: Një plazh me rërë i populluar i vendosur në lindje të qendrës së qytetit. Ai ofron shumë mundësi për diell dhe aktivitete në ujë. Këto janë vetëm disa shembuj të atraksioneve dhe landmarkëve pranë Apartamento Montano në Malaga, Spanjë. Ka gjithashtu një numër të madh restorante, bare, dyqane dhe shërbime të tjera në zonën përreth.

map
Apartamento Montano
Apartament

Në qendër të qytetit0.6

Rreth hotelit

Rreth

'Apartamento Montano' është një hotel i vendosur në Malagë, Spanjë. Ajo ofron akomodim komod dhe një gamë të shërbimeve për mysafirët e saj. Dhomat në 'Apartamento Montano' janë të mira dhe janë projektuar për të siguruar një qëndrim të relaksuar dhe të këndshëm. Ata janë të pajisur me shërbime moderne si kondicioner ajri, Wi-Fi falas, televizorë me ekran të sheshtë dhe banjo private. Hotel i ofron lloje të ndryshme të dhomave për të përmbushur nevojat e mysafirëve të ndryshëm, duke përfshirë dhoma të vetme, dhoma dysheme, dhe suite. Hotel ofron gjithashtu fusha të ndryshme ushqimore për mysafirët e saj. Një bufe mëngjesi është e disponueshme çdo mëngjes, ofrojnë një zgjedhje të freskët dhe të shijshme për të filluar ditën. Mysafirët gjithashtu mund të shijojnë vaktet në restorantin e hotelit, i cili shërben një shumëllojshmëri pjatash lokale dhe ndërkombëtare. Restoranti ofron edhe opsione të dyfishta të kartës dhe bufet, duke siguruar që ka diçka për të kënaqur çdo shijen e mysafirit. Përveç dhomave të rehatshme dhe vakteve të shijshme, 'Apartamento Montano' ofron shërbime të tjera për të përmirësuar përvojën e mysafirëve. Hoteli ka një terasë në çatinë me pamje panoramike të qytetit, ku mysafirët mund të relaksohen dhe të shijojnë një pije. Ka gjithashtu një qendër fitnessi për ata që duan të qëndrojnë aktive gjatë qëndrimit të tyre. Hotel ka një 'front desk' 24-ore, duke ofruar shërbime si asistencë këngësh, depozitim bagazhesh, dhe informacion turistik. Në përgjithësi, 'Apartamento Montano' ofron një përvojë të këndshme qëndrimi me dhoma të rehatshme, vakte të shijshme, dhe shumë shërbime për të përmbushur nevojat e mysafirëve të saj. Vendndodhja e saj e përshtatshme në Malagë e bën një zgjedhje të shkëlqyer për të gjithë udhëtarët e rehatshëm dhe biznesit që vizitojnë zonën.

Zbavitja

Ka disa opsione argëtimi në afërsi të Apartamento Montano në Malaga, Spanjë. Këtu janë disa sugjerime:

1. Katedralja e Malagës: Vizitoni katedralen e mahnitshme e cila ndodhet rreth 15 minuta larg hotelit. Eksploroni arkitekturën e saj të bukur dhe rëndësinë historike.

2. Muzeu i Pikasos në Malaga: Ngjituni në punët e një nga artistët më të mëdhenj të të gjitha kohërave në këtë muze të dedikuar për Pablo Pikason. Ai ndodhet rreth 10 minuta larg hotelit.

3. Alcazaba e Malagës: Zbuloni qytet-fortezën e Alcazabasë, e cila ndodhet vetëm disa minuta larg hotelit. Gëzojini pamjet panoramike të qytetit dhe eksplorojini historinë e pasur të tij.

4. Parku i Malagës: Bëni një ecje të qetë në këtë park të bukur, i vendosur rreth 15 minuta larg. Dëfroni gjelbërimin, fshatrat dhe skulpturat ndërsa pushoni dhe përqendroheni në atmosferën.

5. Plazhi i Malagetasë: Shijoni diellin, rërën dhe detin në plazhin e afërt të Malagetës, i cili është rreth 20 minuta larg hotelit. Përkthehuni në Mesdhe ose shijoni aktivitete të ndryshme sportive në ujë.

6. Porti i Malagës: Eksploroni zonën e animuar të portit të Malagës, e cila ndodhet në një distancë të shkurtër larg. Këtu mund të gjeni shumë bare, restorante, dhe dyqane, si dhe pamje të mahnitshme dhe një atmosferë të gjallë.

7. Teatri Cervantes: Për entuziastët e teatrit, Teatri Cervantes është një opsion i shkëlqyer. Ai ndodhet rreth 15 minuta larg dhe ofron një gamë të gjerë shfaqjesh, duke përfshirë drama, koncerte, dhe shfaqje të valëve. Këto janë vetëm disa nga shumë mundësitë e argëtimit në afërsi të Apartamento Montano në Malaga, Spanjë. Nëse ju pëlqen arti, historia, natyra, ose jetët e natës, ka diçka për të gjithë për të shijuar në këtë qytet të bukur.

Pyetjet kryesore

1. Ku ndodhet Apartamento Montano në Malaga, Spanjë?
1. Ku ndodhet Apartamento Montano në Malaga, Spanjë?1

Apartamento Montano ndodhet në Malaga, Spanjë.

2. Cilat janë shërbimet e disponueshme në Apartamento Montano?
2. Cilat janë shërbimet e disponueshme në Apartamento Montano?1

Disa nga shërbimet e disponueshme në Apartamento Montano përfshijnë një kuzhinë të plotësisht e pajisur, ajër të kondicionuar, Wi-Fi falas, një televizor, një ballkon me pamje të qytetit, dhe një larës rrobash.

3. Sa dhoma gjumi ka Apartamento Montano?
3. Sa dhoma gjumi ka Apartamento Montano?1

Apartamento Montano ka një dhomë gjumi.

4. A ka vend parkimi në dispozicion në Apartamento Montano?
4. A ka vend parkimi në dispozicion në Apartamento Montano?1

Po, ka vend parkimi në dispozicion në Apartamento Montano.

Të gjitha shërbimet dhe rehatitë

Përvojat në hotel
  • Wi-Fi falas
  • Wi-Fi
  • Recepsion 24-orësh
  • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Rishikimi i hotelit Apartamento Montano
Komente tuaja
Fushë e detyrueshme*
Faleminderit! Rishikimi juaj është dërguar me sukses dhe do të shfaqet në faqe pas verifikimit.
Nuk e gjetët përgjigjen që kërkoni? Pyesni pyetjen tuaj
Pyesni një pyetje këtu
Fushë e detyrueshme*
Faleminderit! Pyetja juaj është dërguar me sukses

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.