Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Magaluf me pishinë për fëmijë

Magaluf
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 24 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Magaluf në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Leonardo Royal Hotel Mallorca
Leonardo Royal Hotel Mallorca
Leonardo Royal Hotel Mallorca
8.0 E mirë
Hotel
Spanja, Magaluf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Sol Guadalupe
Sol Guadalupe
Sol Guadalupe
7.8 Mesatare
Hotel
Spanja, Magaluf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sol Katmandu Park & Resort
Sol Katmandu Park & Resort
Sol Katmandu Park & Resort
8.0 E mirë
Hotel
Spanja, Magaluf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Melia South Beach
Melia South Beach
Melia South Beach
Hotel
Spanja, Magaluf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sol Wave House
Sol Wave House
Sol Wave House
7.9 Mesatare
Hotel
Spanja, Magaluf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
HM Martinique
HM Martinique
HM Martinique
7.4 Mesatare
Hotel
Spanja, Magaluf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Fushë futbolli
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
AluaSun Torrenova
AluaSun Torrenova
AluaSun Torrenova
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Magaluf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sol House The Studio Calvia Beach
Sol House The Studio Calvia Beach
Sol House The Studio Calvia Beach
7.8 Mesatare
Hotel
Spanja, Magaluf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Melia Calvia Beach
Melia Calvia Beach
Melia Calvia Beach
8.5 E mirë
Hotel
Spanja, Magaluf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Hotel Spa Flamboyan - Caribe
Hotel Spa Flamboyan - Caribe
Hotel Spa Flamboyan - Caribe
7.7 Mesatare
Hotel
Spanja, Magaluf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Bahia Principe Sunlight Coral Playa
Bahia Principe Sunlight Coral Playa
Bahia Principe Sunlight Coral Playa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Elba Sunset Mallorca Thalasso Spa
Elba Sunset Mallorca Thalasso Spa
Elba Sunset Mallorca Thalasso Spa
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Magaluf
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
HSM Atlantic Park Magaluf
HSM Atlantic Park Magaluf
HSM Atlantic Park Magaluf
7.5 Mesatare
Hotel
Spanja, Magaluf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
Leonardo Royal Hotel Mallorca Palmanova Bay
Leonardo Royal Hotel Mallorca Palmanova Bay
Leonardo Royal Hotel Mallorca Palmanova Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Sol Barbados
Sol Barbados
Sol Barbados
Resort
Spanja, Magaluf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
INNSiDE Calvia Beach
INNSiDE Calvia Beach
INNSiDE Calvia Beach
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Magaluf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Apartamentos Vistasol
Apartamentos Vistasol
Apartamentos Vistasol
Apartament
Spanja, Magaluf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Bellevue Vistanova
Bellevue Vistanova
Bellevue Vistanova
Hotel
Spanja, Magaluf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
HSM Don Juan
HSM Don Juan
HSM Don Juan
Hotel
Spanja, Magaluf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Magalluf Playa Apartments - Adults Only
Magalluf Playa Apartments - Adults Only
Magalluf Playa Apartments - Adults Only
Apartament
Spanja, Magaluf
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.