Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Madridi me pishinë të brendshme

Madridi
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 18 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë të brendshme në Madridi për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, tipin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën e brendshme. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 17, 2024.
Hotel Princesa Plaza Madrid
Hotel Princesa Plaza Madrid
Hotel Princesa Plaza Madrid
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Madrid Marriott Auditorium Hotel & Conference Center
Madrid Marriott Auditorium Hotel & Conference Center
Madrid Marriott Auditorium Hotel & Conference Center
Largësia nga qendra e qytetit:
12.6 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Wellington Madrid
Wellington Madrid
Wellington Madrid
8.9 E mirë
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Melia Madrid Princesa
Melia Madrid Princesa
Melia Madrid Princesa
8.4 E mirë
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Claridge Madrid
Claridge Madrid
Claridge Madrid
8.7 E mirë
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Solariumi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Melia Madrid Serrano
Melia Madrid Serrano
Melia Madrid Serrano
8.5 E mirë
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
NH Collection Madrid Eurobuilding
NH Collection Madrid Eurobuilding
NH Collection Madrid Eurobuilding
8.9 E mirë
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hilton Madrid Airport
Hilton Madrid Airport
Hilton Madrid Airport
8.3 E mirë
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
10.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
Hotel Ritz Madrid
Hotel Ritz Madrid
Hotel Ritz Madrid
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Melia Avenida de America
Melia Avenida de America
Melia Avenida de America
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
7.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hospes Puerta de Alcala
Hospes Puerta de Alcala
Hospes Puerta de Alcala
8.8 E mirë
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
URSO Hotel & Spa
URSO Hotel & Spa
URSO Hotel & Spa
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Hotel Palacio del Retiro Autograph Collection
Hotel Palacio del Retiro Autograph Collection
Hotel Palacio del Retiro Autograph Collection
8.4 E mirë
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Pestana Plaza Mayor Madrid
Pestana Plaza Mayor Madrid
Pestana Plaza Mayor Madrid
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Shërbimi i larjes
Room Mate Oscar
Room Mate Oscar
Room Mate Oscar
8.8 E mirë
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Tryp Madrid Airport Suites
Tryp Madrid Airport Suites
Tryp Madrid Airport Suites
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
13.7 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Aparthotel Ramon de la Cruz 41
Aparthotel Ramon de la Cruz 41
Aparthotel Ramon de la Cruz 41
8.7 E mirë
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Funway Academic Resort
Funway Academic Resort
Funway Academic Resort
7.9 Mesatare
Resort
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.