Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Madridi me pishinë për fëmijë

Madridi
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 132 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Madridi në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Nuevo Boston
Hotel Nuevo Boston
Hotel Nuevo Boston
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
11.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Axor Feria
Axor Feria
Axor Feria
8.4 E mirë
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
10.6 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
Ayre Gran Hotel Colon
Ayre Gran Hotel Colon
Ayre Gran Hotel Colon
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Santo Domingo
Hotel Santo Domingo
Hotel Santo Domingo
7.5 Mesatare
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hotel Puerta America
Hotel Puerta America
Hotel Puerta America
8.4 E mirë
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Paseo Del Arte
Hotel Paseo Del Arte
Hotel Paseo Del Arte
8.7 E mirë
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Emperador Madrid
Emperador Madrid
Emperador Madrid
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Eurostars Madrid Tower
Eurostars Madrid Tower
Eurostars Madrid Tower
8.8 E mirë
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Preciados Madrid
Preciados Madrid
Preciados Madrid
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Catalonia Gran Via
Catalonia Gran Via
Catalonia Gran Via
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Axor Barajas
Axor Barajas
Axor Barajas
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
10.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Madrid Marriott Auditorium Hotel & Conference Center
Madrid Marriott Auditorium Hotel & Conference Center
Madrid Marriott Auditorium Hotel & Conference Center
Largësia nga qendra e qytetit:
12.6 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
ME Madrid Reina Victoria by Melia
ME Madrid Reina Victoria by Melia
ME Madrid Reina Victoria by Melia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Dear Hotel Madrid
Dear Hotel Madrid
Dear Hotel Madrid
8.8 E mirë
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Nuevo Madrid
Hotel Nuevo Madrid
Hotel Nuevo Madrid
7.9 Mesatare
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Osuna Feria Madrid
Hotel Osuna Feria Madrid
Hotel Osuna Feria Madrid
7.7 Mesatare
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
8.4 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Melia Castilla
Melia Castilla
Melia Castilla
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hotel Urban Madrid
Hotel Urban Madrid
Hotel Urban Madrid
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Melia Barajas
Melia Barajas
Melia Barajas
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
11.6 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Wellington Madrid
Wellington Madrid
Wellington Madrid
Hotel
Spanja, Madridi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.