Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Lloret de Mar me kuzhinë dhe kuzhinete

Lloret de Mar
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 28 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Kuzhinat dhe Kuzhinat e Vogla në Lloret de Mar për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur me kujdes këto regjistrime, duke marrë parasysh (kushtetuar që është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, tipin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe kuzhinat e vogla ose kuzhinat e plota. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet e fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Aparthotel Costa Encantada
Aparthotel Costa Encantada
Aparthotel Costa Encantada
8.5 E mirë
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
Hotel Acapulco Lloret de Mar
Hotel Acapulco Lloret de Mar
Hotel Acapulco Lloret de Mar
8.3 E mirë
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
Hotel Anabel
Hotel Anabel
Hotel Anabel
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë futbolli
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
GHT Oasis Park & Spa
GHT Oasis Park & Spa
GHT Oasis Park & Spa
7.3 Mesatare
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Rosamar Maritim
Rosamar Maritim
Rosamar Maritim
7.4 Mesatare
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Solariumi
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Acacias Hotel Suites & Spa
Acacias Hotel Suites & Spa
Acacias Hotel Suites & Spa
8.0 E mirë
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Apartaments Els Llorers
Apartaments Els Llorers
Apartaments Els Llorers
Apartament
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Royal Inn Aparthotel
Royal Inn Aparthotel
Royal Inn Aparthotel
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Hostal Ribas
Hostal Ribas
Hostal Ribas
7.9 Mesatare
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Apartamentos Condado
Apartamentos Condado
Apartamentos Condado
Apartament
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Almirall Apartaments
Almirall Apartaments
Almirall Apartaments
Apartament
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Depozitimi i bagazheve
Hotel Moremar
Hotel Moremar
Hotel Moremar
8.3 E mirë
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Bungalows Papalus
Bungalows Papalus
Bungalows Papalus
Apartament
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Aparthotel Las Mariposas
Aparthotel Las Mariposas
Aparthotel Las Mariposas
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Apartamentos AR Niu D'or
Apartamentos AR Niu D'or
Apartamentos AR Niu D'or
Apartament
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Youth Apartaments AR Monjardi
Youth Apartaments AR Monjardi
Youth Apartaments AR Monjardi
Apartament
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Hotel Mas Center
Hotel Mas Center
Hotel Mas Center
5.8
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Mikrovale
Apartamentos Eldorado
Apartamentos Eldorado
Apartamentos Eldorado
Apartament
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Aparthotel Guitart Central Park
Aparthotel Guitart Central Park
Aparthotel Guitart Central Park
5.9
Apartament
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Apartamentos AR Melrose Place
Apartamentos AR Melrose Place
Apartamentos AR Melrose Place
Apartament
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.