Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Lloret de Mar me pishinë për fëmijë

Lloret de Mar
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 54 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Lloret de Mar në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Aparthotel Costa Encantada
Aparthotel Costa Encantada
Aparthotel Costa Encantada
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
H Top Royal Star & SPA
H Top Royal Star & SPA
H Top Royal Star & SPA
6.3 Më poshtë mesatare
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Rosamar Garden Resort
Rosamar Garden Resort
Rosamar Garden Resort
8.0 E mirë
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
H Top Royal Beach
H Top Royal Beach
H Top Royal Beach
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort
Hotel Guitart Central Park Aqua Resort
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Don Juan Resort
Hotel Don Juan Resort
Hotel Don Juan Resort
7.0 Mesatare
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Rosamar & Spa
Rosamar & Spa
Rosamar & Spa
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
ALEGRIA Plaza Paris
ALEGRIA Plaza Paris
ALEGRIA Plaza Paris
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Gran Hotel Monterrey
Gran Hotel Monterrey
Gran Hotel Monterrey
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Acapulco Lloret de Mar
Hotel Acapulco Lloret de Mar
Hotel Acapulco Lloret de Mar
8.3 E mirë
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
GHT Aquarium & Spa
GHT Aquarium & Spa
GHT Aquarium & Spa
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Anabel
Hotel Anabel
Hotel Anabel
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë futbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
GHT Oasis Park & Spa
GHT Oasis Park & Spa
GHT Oasis Park & Spa
7.3 Mesatare
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Evenia Olympic Resort
Evenia Olympic Resort
Evenia Olympic Resort
7.8 Mesatare
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Alba Seleqtta
Alba Seleqtta
Alba Seleqtta
7.6 Mesatare
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Xaine Park
Hotel Xaine Park
Hotel Xaine Park
7.0 Mesatare
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Evenia Olympic Palace
Evenia Olympic Palace
Evenia Olympic Palace
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Surf Mar
Hotel Surf Mar
Hotel Surf Mar
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Hotel Maria del Mar Lloret de Mar
Hotel Maria del Mar Lloret de Mar
Hotel Maria del Mar Lloret de Mar
7.2 Mesatare
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Rosamar Maxim - Adults Only
Hotel Rosamar Maxim - Adults Only
Hotel Rosamar Maxim - Adults Only
8.4 E mirë
Hotel
Spanja, Lloret de Mar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.