Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Llanes me pishinë për fëmijë

Llanes
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Llanes në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
El Indiana Hotel
El Indiana Hotel
El Indiana Hotel
Hotel
Spanja, Llanes
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Don Paco
Don Paco
Don Paco
Hotel
Spanja, Llanes
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
La Montana Magica Hotel Rural
La Montana Magica Hotel Rural
La Montana Magica Hotel Rural
Hotel
Spanja, Llanes
Largësia nga qendra e qytetit:
13.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
La Posada de Babel
La Posada de Babel
La Posada de Babel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Llanes
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel La Arquera
Hotel La Arquera
Hotel La Arquera
8.9 E mirë
Hotel
Spanja, Llanes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Albergue Llanes Playa de Poo
Albergue Llanes Playa de Poo
Albergue Llanes Playa de Poo
Hostel
Spanja, Llanes
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Zbardhja
Hotel Apartamentos Picu Castiellu Llanes
Hotel Apartamentos Picu Castiellu Llanes
Hotel Apartamentos Picu Castiellu Llanes
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Tavolinë udhëtimi
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
Hotel Rural El Texeu
Hotel Rural El Texeu
Hotel Rural El Texeu
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Llanes
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Hotel San Jorge Llanes
Hotel San Jorge Llanes
Hotel San Jorge Llanes
Hotel
Spanja, Llanes
Largësia nga qendra e qytetit:
15.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Dhomat pa duhan
Hotel Casa de Indianos Don Tomas
Hotel Casa de Indianos Don Tomas
Hotel Casa de Indianos Don Tomas
Largësia nga qendra e qytetit:
15.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Asistent
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Peshkimi
 • Tavolinë udhëtimi
La Casona Encanto Rural
La Casona Encanto Rural
La Casona Encanto Rural
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Llanes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Bufon de Arenillas
Bufon de Arenillas
Bufon de Arenillas
Hotel
Spanja, Llanes
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.