Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Lepe me pishinë për fëmijë

Lepe
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Lepe në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Puerto Antilla Grand Hotel
Puerto Antilla Grand Hotel
Puerto Antilla Grand Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Spanja, Lepe
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Ohtels Islantilla
Ohtels Islantilla
Ohtels Islantilla
7.7 Mesatare
Hotel
Spanja, Lepe
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Ama Islantilla Resort
Ama Islantilla Resort
Ama Islantilla Resort
Hotel
Spanja, Lepe
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel La Barca Lepe
Hotel La Barca Lepe
Hotel La Barca Lepe
7.6 Mesatare
Hotel
Spanja, Lepe
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
 • Peshkimi
Hotel Rural Valsequillo
Hotel Rural Valsequillo
Hotel Rural Valsequillo
Hotel
Spanja, Lepe
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Marlin Antilla Playa
Hotel Marlin Antilla Playa
Hotel Marlin Antilla Playa
8.8 E mirë
Hotel
Spanja, Lepe
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.