Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në L'Alfas del Pi me pishinë të brendshme

L'Alfas del Pi
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë të brendshme në L'Alfas del Pi për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, tipin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe pishinën e brendshme. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 17, 2024.
Kaktus Albir
Kaktus Albir
Kaktus Albir
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, L'Alfas del Pi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Solariumi
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Magic Robin Hood
Magic Robin Hood
Magic Robin Hood
8.0 E mirë
Resort
Spanja, L'Alfas del Pi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Sun Palace Albir & Spa
Hotel Sun Palace Albir & Spa
Hotel Sun Palace Albir & Spa
7.7 Mesatare
Hotel
Spanja, L'Alfas del Pi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Casa Oasis L'Alfas del Pi
Vila
Spanja, L'Alfas del Pi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Pishinë
 • Peshkimi
Albir Garden Resort
Albir Garden Resort
Albir Garden Resort
7.6 Mesatare
Resort
Spanja, L'Alfas del Pi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Apartament Playa de Albir
Apartament
Spanja, L'Alfas del Pi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
Estrella II
Apartament
Spanja, L'Alfas del Pi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Pishinë
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.