Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Jerez de la Frontera me pishinë për fëmijë

Jerez de la Frontera
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Jerez de la Frontera në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Jerez & Spa
Hotel Jerez & Spa
Hotel Jerez & Spa
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Jerez de la Frontera
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Soho Boutique Jerez
Hotel Soho Boutique Jerez
Hotel Soho Boutique Jerez
Hotel
Spanja, Jerez de la Frontera
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
NH Avenida Jerez
NH Avenida Jerez
NH Avenida Jerez
8.0 E mirë
Hotel
Spanja, Jerez de la Frontera
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Villa Jerez
Villa Jerez
Villa Jerez
8.9 E mirë
Hotel
Spanja, Jerez de la Frontera
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Barcelo Jerez Montecastillo & Convention Center
Barcelo Jerez Montecastillo & Convention Center
Barcelo Jerez Montecastillo & Convention Center
8.5 E mirë
Hotel
Spanja, Jerez de la Frontera
Largësia nga qendra e qytetit:
9.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Barcelo Montecastillo Golf
Barcelo Montecastillo Golf
Barcelo Montecastillo Golf
8.3 E mirë
Hotel
Spanja, Jerez de la Frontera
Largësia nga qendra e qytetit:
9.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Dona Blanca Jerez de la Frontera
Hotel Dona Blanca Jerez de la Frontera
Hotel Dona Blanca Jerez de la Frontera
Hotel
Spanja, Jerez de la Frontera
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hostal Fenix
Hostal Fenix
Hostal Fenix
7.6 Mesatare
Han
Spanja, Jerez de la Frontera
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Hotel Tierras De Jerez
Hotel Tierras De Jerez
Hotel Tierras De Jerez
7.1 Mesatare
Hotel
Spanja, Jerez de la Frontera
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Casa Vina de Alcantara
Casa Vina de Alcantara
Casa Vina de Alcantara
Hotel
Spanja, Jerez de la Frontera
Largësia nga qendra e qytetit:
11.7 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Dhomat pa duhan
La Carrena
La Carrena
La Carrena
Shtëpi fshati/palës
Spanja, Jerez de la Frontera
Largësia nga qendra e qytetit:
8.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.