Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Qyteti Ibiza me pishinë për fëmijë

Qyteti Ibiza
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 25 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Qyteti Ibiza në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Royal Plaza Hotel Ibiza Town
Royal Plaza Hotel Ibiza Town
Royal Plaza Hotel Ibiza Town
Hotel
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Hotel Argos Ibiza
Hotel Argos Ibiza
Hotel Argos Ibiza
Hotel
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Ibiza Corso Hotel & Spa
Ibiza Corso Hotel & Spa
Ibiza Corso Hotel & Spa
8.4 E mirë
Hotel
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Simbad Ibiza
Hotel Simbad Ibiza
Hotel Simbad Ibiza
Hotel
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
El Hotel Pacha
El Hotel Pacha
El Hotel Pacha
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
OD Ocean Drive
OD Ocean Drive
OD Ocean Drive
8.2 E mirë
Hotel
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Apartaments B-Llobet Sun & Confort
Apartaments B-Llobet Sun & Confort
Apartaments B-Llobet Sun & Confort
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Ibiza Gran Hotel
Ibiza Gran Hotel
Ibiza Gran Hotel
7.2 Mesatare
Hotel
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Nobu Hotel Ibiza Bay
Nobu Hotel Ibiza Bay
Nobu Hotel Ibiza Bay
8.4 E mirë
Hotel
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Mirador de Dalt Vila
Hotel Mirador de Dalt Vila
Hotel Mirador de Dalt Vila
8.9 E mirë
Hotel
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Casa Maca Hotel
Casa Maca Hotel
Casa Maca Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
White Apartments - Adults Only
White Apartments - Adults Only
White Apartments - Adults Only
8.5 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Aparthotel Playasol Jabeque Soul
Aparthotel Playasol Jabeque Soul
Aparthotel Playasol Jabeque Soul
7.6 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Apartamentos Lux Mar
Hotel Apartamentos Lux Mar
Hotel Apartamentos Lux Mar
7.3 Mesatare
Apartament
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Apartamentos Llobet
Apartamentos Llobet
Apartamentos Llobet
Apartament
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Apartamentos Tropical Garden
Apartamentos Tropical Garden
Apartamentos Tropical Garden
Apartament
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Apartamentos Panoramic
Apartamentos Panoramic
Apartamentos Panoramic
7.5 Mesatare
Apartament
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Apartamentos Lido Ibiza Town
Apartamentos Lido Ibiza Town
Apartamentos Lido Ibiza Town
Apartament
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Apartamentos Mar y Playa
Apartamentos Mar y Playa
Apartamentos Mar y Playa
Apartament
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Lux Isla
Lux Isla
Lux Isla
Hotel
Spanja, Qyteti Ibiza
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Klube natë
 • Kopsht
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.