Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Guia de Isora me aktivitete ujore

Guia de Isora
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 34 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me aktivitete në ujë në Guia de Isora për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të mysafirëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe aktivitetet në ujë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Gran Melia Palacio de Isora Resort & Spa
Gran Melia Palacio de Isora Resort & Spa
Gran Melia Palacio de Isora Resort & Spa
8.4 E mirë
Resort
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
Red Level at Gran Melia Palacio de Isora - Adults Only
Red Level at Gran Melia Palacio de Isora - Adults Only
Red Level at Gran Melia Palacio de Isora - Adults Only
8.9 E mirë
Hotel
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Rok Plaza
Rok Plaza
Rok Plaza
Apartament
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Mikrovale
Finca Stemann
Finca Stemann
Finca Stemann
Vila
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Finca La Tosca
Apartament
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
Casa del Mar Guia de Isora
Apartament
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
Hotel Rural El Navio - Adults Only
Hotel Rural El Navio - Adults Only
Hotel Rural El Navio - Adults Only
8.8 E mirë
Hotel
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Solariumi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Pension Alcala
Pension Alcala
Pension Alcala
7.4 Mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Peshkimi
 • Tavolinë udhëtimi
Casa Candelaria
Casa Candelaria
Casa Candelaria
Vila
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
Eurosant Playas
Apartament
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
Finca Wawa Tenerife
Dhoma pushimesh
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Casa Atlantica Guia de Isora
Apartament
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Blyni i Dartit
 • Peshkimi
Casa Alcala
Apartament
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Blyni i Dartit
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Mergim nën ujë
Ceda
Dhoma pushimesh
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
Casa Massimo Guia de Isora
Apartament
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Peshkimi
Sundowner Chalet Stephanico
Apartament
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Pishinë
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
Casa Amarilla Guia de Isora
Dhoma pushimesh
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
Apartments Alcala Tenerife - Aloe & Cactus
Apartament
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
 • Kanoe
Alcala Plaza Guia de Isora
Apartament
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
I MITI ViviendaVacacional
Shtëpi e mysafirëve
Spanja, Guia de Isora
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.