Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Corralejo me aktivitete ujore

Corralejo
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 151 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me aktivitete në ujë në Corralejo për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të mysafirëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe aktivitetet në ujë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Suite Hotel Atlantis Fuerteventura Resort
Suite Hotel Atlantis Fuerteventura Resort
Suite Hotel Atlantis Fuerteventura Resort
8.0 E mirë
Hotel
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Gran Hotel Atlantis Bahia Real G L
Gran Hotel Atlantis Bahia Real G L
Gran Hotel Atlantis Bahia Real G L
8.7 E mirë
Hotel
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Playa Park Club
Playa Park Club
Playa Park Club
Hotel
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
Hotel THe Corralejo Beach
Hotel THe Corralejo Beach
Hotel THe Corralejo Beach
7.9 Mesatare
Hotel
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Barcelo Corralejo Sands
Barcelo Corralejo Sands
Barcelo Corralejo Sands
8.8 E mirë
Hotel
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
AVANTI Lifestyle Hotel - Only Adults
AVANTI Lifestyle Hotel - Only Adults
AVANTI Lifestyle Hotel - Only Adults
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Katis Villas Boutique Fuerteventura
Katis Villas Boutique Fuerteventura
Katis Villas Boutique Fuerteventura
Resort
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Casa Marta Corralejo
Casa Marta Corralejo
Casa Marta Corralejo
Vila
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
On the Beach Corralejo
On the Beach Corralejo
On the Beach Corralejo
Apartament
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Casa Garcia Corralejo
Casa Garcia Corralejo
Casa Garcia Corralejo
Dhoma pushimesh
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Marina House Corralejo Center
Apartament
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
Romantic Sunny Apartment
Apartament
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Peshkimi
 • Tavolinë udhëtimi
Sabrihome
Sabrihome
Sabrihome
Apartament
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Pishinë jashtë
H10 Ocean Suites
H10 Ocean Suites
H10 Ocean Suites
8.2 E mirë
Hotel
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Bahiazul Villas & Club Fuerteventura
Bahiazul Villas & Club Fuerteventura
Bahiazul Villas & Club Fuerteventura
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Casa Barbara Corralejo
Apartament
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Tavolinë udhëtimi
Apartment by Marina
Apartament
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Villa Turquesa 3 Fuerteventura
Vila
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
Villa Bella Lucia Luxury 2
Vila
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Casa Atalaya Corralejo
Apartament
Spanja, Corralejo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.