Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kordoba me pishinë për fëmijë

Kordoba
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 23 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Kordoba në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hesperia Cordoba
Hesperia Cordoba
Hesperia Cordoba
8.5 E mirë
Hotel
Spanja, Kordoba
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Macia Alfaros
Macia Alfaros
Macia Alfaros
8.3 E mirë
Hotel
Spanja, Kordoba
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
NH Collection Amistad Cordoba
NH Collection Amistad Cordoba
NH Collection Amistad Cordoba
Hotel
Spanja, Kordoba
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
Crisol Jardines de Cordoba
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Kordoba
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Las Casas de la Juderia de Cordoba
Las Casas de la Juderia de Cordoba
Las Casas de la Juderia de Cordoba
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Abetos del Maestre Escuela
Hotel Abetos del Maestre Escuela
Hotel Abetos del Maestre Escuela
8.2 E mirë
Hotel
Spanja, Kordoba
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hospes Palacio del Bailio
Hospes Palacio del Bailio
Hospes Palacio del Bailio
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Kordoba
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Parador de Cordoba
Parador de Cordoba
Parador de Cordoba
8.5 E mirë
Hotel
Spanja, Kordoba
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
AC Hotel Cordoba A Marriott Luxury & Lifestyle Hotel
AC Hotel Cordoba A Marriott Luxury & Lifestyle Hotel
AC Hotel Cordoba A Marriott Luxury & Lifestyle Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Soho Boutique Capuchinos & Spa
Soho Boutique Capuchinos & Spa
Soho Boutique Capuchinos & Spa
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Kordoba
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Balcon de Cordoba
Balcon de Cordoba
Balcon de Cordoba
Hotel
Spanja, Kordoba
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hotel Eurostars Maimonides
Hotel Eurostars Maimonides
Hotel Eurostars Maimonides
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Kordoba
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
NH Cordoba Califa
NH Cordoba Califa
NH Cordoba Califa
8.5 E mirë
Hotel
Spanja, Kordoba
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Oasis Cordoba
Hotel Oasis Cordoba
Hotel Oasis Cordoba
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Kordoba
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hacienda Posada de Vallina
Hacienda Posada de Vallina
Hacienda Posada de Vallina
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Kordoba
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Viento10
Hotel Viento10
Hotel Viento10
Hotel
Spanja, Kordoba
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Hotel Conde de Cardenas
Hotel Conde de Cardenas
Hotel Conde de Cardenas
Hotel
Spanja, Kordoba
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Averroes
Hotel Averroes
Hotel Averroes
7.3 Mesatare
Hotel
Spanja, Kordoba
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
ApartaSuites Alberca Deluxe
ApartaSuites Alberca Deluxe
ApartaSuites Alberca Deluxe
Apartament
Spanja, Kordoba
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Apartamentos Turisticos Duque de Hornachuelos
Apartamentos Turisticos Duque de Hornachuelos
Apartamentos Turisticos Duque de Hornachuelos
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.