Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ciutadella de Menorca me pishinë për fëmijë

Ciutadella de Menorca
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 30 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Ciutadella de Menorca në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Globales Club Almirante Farragut
Globales Club Almirante Farragut
Globales Club Almirante Farragut
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Cala Blanca Sun Hotel
Cala Blanca Sun Hotel
Cala Blanca Sun Hotel
Hotel
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Globales Mediterrani
Globales Mediterrani
Globales Mediterrani
7.5 Mesatare
Hotel
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
HYB Sea Club
HYB Sea Club
HYB Sea Club
Hotel
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Globales Los Delfines
Globales Los Delfines
Globales Los Delfines
7.6 Mesatare
Hotel
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Hotel Can Faustino
Hotel Can Faustino
Hotel Can Faustino
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Prinsotel La Caleta
Prinsotel La Caleta
Prinsotel La Caleta
Hotel
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Vacances Menorca Resort
Vacances Menorca Resort
Vacances Menorca Resort
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Apartamentos Vista Blanes
Apartamentos Vista Blanes
Apartamentos Vista Blanes
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Hotel Menorca Patricia
Hotel Menorca Patricia
Hotel Menorca Patricia
Hotel
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Apartamentos Blancala
Apartamentos Blancala
Apartamentos Blancala
Apartament
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Playa Santandria Unique Hotel & Spa - Adults Only
Playa Santandria Unique Hotel & Spa - Adults Only
Playa Santandria Unique Hotel & Spa - Adults Only
8.8 E mirë
Hotel
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Apartamentos Lentiscos
Apartamentos Lentiscos
Apartamentos Lentiscos
Apartament
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Apartaments Cales de Ponent
Apartaments Cales de Ponent
Apartaments Cales de Ponent
Apartament
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Apartamentos Maribel
Apartamentos Maribel
Apartamentos Maribel
Apartament
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Globales Binimar Apartments
Globales Binimar Apartments
Globales Binimar Apartments
7.8 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Hotel Alfons
Hotel Alfons
Hotel Alfons
Hotel
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Apartamentos Oasis Park
Apartamentos Oasis Park
Apartamentos Oasis Park
2.0
Apartament
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Shërbimi i larjes
 • Pishinë
Apartamentos Sa Caleta
Apartamentos Sa Caleta
Apartamentos Sa Caleta
Apartament
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Apartamentos Ses Anneres
Apartamentos Ses Anneres
Apartamentos Ses Anneres
Apartament
Spanja, Ciutadella de Menorca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Kuzhinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.