Spanja, Chiclana de la Frontera

Apartamento Luminoso Tres dormitorios bien comunicado

Urbanizacion Conde Maule Chiclana de la Frontera, Spanja Apartament
1 ofertë — Shiko ofertën
Apartamento Luminoso Tres dormitorios bien comunicado
Shiko ofertën —
Shërbimet dhe rehatitë
  • Wi-Fi falas
  • Wi-Fi
  • Ashensor / Lift
  • Lavanderi vetëshërbimi
Shfaq të gjitha rehatitët 4
Vendndodhja
Në qendër të qytetit
1.9 km
Çfarë është në afërsi?

Çmimet e dhomave

Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet
Kontrolloni disponueshmërinë
Çmimet mund të jenë jashtë datës, zgjidhni datat për të parë çmimet aktuale
Ju mund të rezervoni një hotel vetëm në faqet partnere të TravelAsk
çmimet
Përditëso çmimet

Çfarë ka rreth

Urbanizacion Conde Maule Chiclana de la Frontera, Spanja

Në rreth të hotelit "Apartamento Luminoso Tres dormitorios bien comunicado" në Chiclana de la Frontera, Spanjë, ka disa atraksione dhe rekreacione. Disa nga vendet e ngjitur të dallueshme përfshijnë:

1. Plazhet: Chiclana de la Frontera njihet për plazhet e saj të bukura. Plazha de la Barrosa dhe Plazha de Sancti Petri janë zgjedhje të njohura në zonë.

2. Fusha golfi: Zona është shtëpi për disa fusha golfi, përfshirë Klubin e Golfit Novo Sancti Petri dhe Golfin La Estancia, të cilat janë të arritshme nga hoteli.

3. Restorante dhe kafene: Ka shumë mundësi gatimi në afërsi, nga kuzhina tradicionale spanjolle deri te ushqimet ndërkombëtare.

4. Supermarkete dhe qendra tregtare: Mehësit mund të gjejnë supermarkete dhe qendra tregtare në afërsi për të përmbushur nevojat e tyre të blerjeve.

5. Aqualand Bahia de Cadiz: Ky park ujor ndodhet në një distancë të shkurtër me makinë nga hoteli dhe ofron shumë shliera uji, pishina dhe mundësi argëtimi për familjet.

6. Parku Natyror Marisma Sancti Petri: Për të dashurit e natyrës mund të eksplorojnë këtë park natyror pranë dhe të gëzojnë lagunat, dyunat dhe mundësitë për mbledhjen e zogjve.

7. Qendra e qytetit të Chiclana: Hotelit është i lidhur mirë me qendrën e qytetit, ku vizitorët mund të zbulojnë faqe historike, dyqane lokale dhe një jetë të freskët natësore. Në përgjithësi, hoteli ndodhet në një vend të përshtatshëm pranë plazheve, fushave golfi, mundësive gatimi, qendrave tregtare dhe atraksioneve të tjera, duke ofruar mysafirëve një gamë aktivitetesh dhe rekreacionesh për të shijuar.

map
Apartamento Luminoso Tres dormitorios bien comunicado
Apartament

Në qendër të qytetit1.9

Rreth hotelit

Rreth

'Apartamento Luminoso Tres dormitorios bien conectado' është një hotel i vendosur në Chiclana de la Frontera, Spanjë. Këtu është disa informacion për hotelin, dhomat dhe vaktet: Hotel: Hoteli është i njohur për dhomat e tij të ndriçuara dhe të gjerë, duke ofruar një qëndrim të rehatshëm për mysafirët. Është vendosur në një zonë me lidhje të mira, duke e bërë të lehtë qasjen në shumë atraksione dhe shërbime në qytet. Dhomat: Hoteli ofron apartamente me tre dhoma gjumi, duke ofruar hapësirë të mjaftueshme për familjet ose grupet. Dhomat janë të dizajnuara që të jenë të ndriçuara, lejuar dritën natyrale të mbushë hapësirën. Çdo dhomë është e pajisur me shërbime të domosdoshme si krevate të rehatshme, një zonë për të qëndruar, ajër të kondicionuar, Wi-Fi, një televizor dhe një banjo private. Vaktet: Hoteli nuk ofron shërbim vakti. Megjithatë, apartamentet kanë një kuzhinë të plotësisht të pajisur ku mysafirët mund të përgatisin vaktet e tyre. Ka gjithashtu opsione të vaktit në zonën pranë, duke përfshirë restorante, kafeteria dhe bare. Në përgjithësi, 'Apartamento Luminoso Tres dormitorios bien comunicado' ofron akomodime të rehatshme dhe të gjerë në Chiclana de la Frontera, duke i lejuar mysafirët të shijojnë qëndrimin e tyre në këtë qytet të bukur.

Zbavitja

Ka disa opsione argëtimi pranë hotelit 'Apartamento Luminoso Tres dormitorios bien comunicado' në Chiclana de la Frontera, Spanjë. Këtu janë disa sugjerime:

1. Playa de la Barrosa: Kjo plazh i bukur ofron shumë opsione argëtuese si bare plazhi, aktivitete sportive në ujë dhe restorante në plazh.

2. Klubi i Golfit Novo Sancti Petri: Pasionistët e golfit mund të shijojnë një raund golf në këtë klub prestigjioz i golfit i vendosur pranë.

3. Kazino Atlántico: I vendosur në Puerto de Santa Maria, kjo kazino ofron një gamë lojërash të fatit, argëtim në drejtpërdrejtë dhe opsione të ushqimit.

4. Shoqatat Flamenco: Vende të ndryshme në Chiclana de la Frontera mbajnë shoqatat flamenco, duke ofruar vizitorëve një përvojë kulturore spanjolle tradicionale.

5. Parket Tematike: Aquaparque, i vendosur në qytetin fqinj El Puerto de Santa Maria, ofron tobogane uji dhe pishina për një ditë plot kënaqësi.

6. Bodegas: Bëni një udhëtim në pishinat lokale dhe shijoni vlerat e verës dhe udhëtimet në vreshta.

7. Parket Familjare: Aqualand Bahia de Cadiz është një park uji që ofron argëtim për familjet me tobogane të ndryshme, pishina dhe atraksione.

8. Hipologjia: Eksplorojeni shkretëtirën e bukur të Chiclana de la Frontera në kalë me udhëtimet e guiduara në dispozicion. Këto janë vetëm disa nga opsionet e argëtimit në dispozicion pranë hotelit tuaj. Gjithashtu, mund të kontrolloni me stafin e hotelit për më shumë rekomandime bazuar në preferencat tuaja personale.

Të gjitha shërbimet dhe rehatitë

Përvojat në hotel
  • Wi-Fi falas
  • Wi-Fi
  • Ashensor / Lift
Shërbime shtesë
  • Lavanderi vetëshërbimi
Rishikimi i hotelit Apartamento Luminoso Tres dormitorios bien comunicado
Komente tuaja
Fushë e detyrueshme*
Faleminderit! Rishikimi juaj është dërguar me sukses dhe do të shfaqet në faqe pas verifikimit.
Nuk e gjetët përgjigjen që kërkoni? Pyesni pyetjen tuaj
Pyesni një pyetje këtu
Fushë e detyrueshme*
Faleminderit! Pyetja juaj është dërguar me sukses

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.