Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Castell-Platja d'Aro me pishinë për fëmijë

Castell-Platja d'Aro
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 18 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Castell-Platja d'Aro në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
H Top Caleta Palace
H Top Caleta Palace
H Top Caleta Palace
7.3 Mesatare
Hotel
Spanja, Castell-Platja d'Aro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
Hotel & Spa Cala del Pi
Hotel & Spa Cala del Pi
Hotel & Spa Cala del Pi
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Castell-Platja d'Aro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
H TOP Platja Park
H TOP Platja Park
H TOP Platja Park
Hotel
Spanja, Castell-Platja d'Aro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
ALEGRIA Nautic Park
ALEGRIA Nautic Park
ALEGRIA Nautic Park
7.9 Mesatare
Hotel
Spanja, Castell-Platja d'Aro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Planamar
Hotel Planamar
Hotel Planamar
Hotel
Spanja, Castell-Platja d'Aro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Aparthotel Ciutat de Palol
Aparthotel Ciutat de Palol
Aparthotel Ciutat de Palol
8.9 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Castell-Platja d'Aro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
NM Suites
NM Suites
NM Suites
Hotel
Spanja, Castell-Platja d'Aro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hapimag Resort Mas Nou
Hotel
Spanja, Castell-Platja d'Aro
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
Hostal de la Gavina GL
Hostal de la Gavina GL
Hostal de la Gavina GL
8.9 E mirë
Hotel
Spanja, Castell-Platja d'Aro
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Camping Valldaro
Camping Valldaro
Camping Valldaro
Parku i Pushimeve/Kampi
Spanja, Castell-Platja d'Aro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë futbolli
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Hotel Bell Repos
Hotel Bell Repos
Hotel Bell Repos
8.3 E mirë
Hotel
Spanja, Castell-Platja d'Aro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Comtat Sant Jordi
Comtat Sant Jordi
Comtat Sant Jordi
Hotel
Spanja, Castell-Platja d'Aro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel S'Agoita
Hotel S'Agoita
Hotel S'Agoita
8.4 E mirë
Hotel
Spanja, Castell-Platja d'Aro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Spa Pinar del Mar
Hotel Spa Pinar del Mar
Hotel Spa Pinar del Mar
7.9 Mesatare
Hotel
Spanja, Castell-Platja d'Aro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Medplaya Hotel Monterrey
Medplaya Hotel Monterrey
Medplaya Hotel Monterrey
Hotel
Spanja, Castell-Platja d'Aro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
RVHotels Apartamentos Treumal Park
RVHotels Apartamentos Treumal Park
RVHotels Apartamentos Treumal Park
Apartament
Spanja, Castell-Platja d'Aro
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
GHT Xaloc
GHT Xaloc
GHT Xaloc
Hotel
Spanja, Castell-Platja d'Aro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Apartamentos Aromar
Apartamentos Aromar
Apartamentos Aromar
Apartament
Spanja, Castell-Platja d'Aro
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.