Spanja, Cas Catala Ses Illetes

Recensione të Hotel Bonanza Park

Paseo de Illetas s/n, Illetas Cas Catala Ses Illetes, Spanja Hotel
E mirë
7 oferta nga 9841 ALL Shiko ofertën
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Hotel Bonanza Park
Shiko ofertën —

Recensione e verifikuar e mysafirëve të Hotel Bonanza Park

Totali 1 koment

avatar

Kemi qëndruar këtu një javë, ishim shumë të kënaqur! Më pëlqeu territori i hotelit dhe fakti që ishte afër detit. Realisht është një territor shumë i bukur, palmë, pishina, pamje të mrekullueshme. Do të vlerësoj posaçërisht se ushqimi është shumë i shijshëm, frutat dhe perimet e freskëta janë më të mirat. Për mua si vegetariane ishte shumë e rëndësishme të kishte produkte të freskëta (dhe madje më gatuajnë ushqime vegjetariane në kërkesë). Në hotel ka kortë tenisi, mund të luash, dhe ka edhe një fushë golfi, por ne nuk shkuam atje. Ka shumë aktivitete për fëmijët, pishina për fëmijë, klube, animatorë. Nuk kishte asnjë problem me këtë, kështu që edhe të rriturit dhe fëmijët do të kenë një pushim shumë të mirë 😌.

Shërbimet dhe rehatitë
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Shfaq të gjitha rehatitët 53
Vendndodhja
Në qendër të qytetit
0.0 km
Çfarë është në afërsi?

Çmimet e dhomave

Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet
Kontrolloni disponueshmërinë
Çmimet mund të jenë jashtë datës, zgjidhni datat për të parë çmimet aktuale
Ju mund të rezervoni një hotel vetëm në faqet partnere të TravelAsk
çmimet
Përditëso çmimet

Çfarë ka rreth

Paseo de Illetas s/n, Illetas Cas Catala Ses Illetes, Spanja

Disa atraksione dhe pikë interesi popullore pranë Hotel Bonanza Park në Cas Catala Ses Illetes, Spanjë janë:

1. Plazhi i Cala Novas: Një plazh me rërë të bukur me ujë të qartë kristal, i vendosur vetëm disa minuta larg hotelit.

2. Portals Nous Marina: Një marinë prestigjioze me jahte luksoze, dyqane të modës dhe restorante buzë detit, e vendosur rreth 2 kilometra larg.

3. Marineland Mallorca: Një park uji dhe detar me shfaqje delfinësh dhe lopë deti, si dhe sheshe dhe pishina uji, e vendosur rreth 3 kilometra larg.

4. Kalaja e Bellverit: Një kala gotike mahnitëse që ofron pamje panoramike të Gjirit të Palmës dhe qytetit të Palmës, e vendosur rreth 6 kilometra larg.

5. Palma de Mallorca: Qyteti kryesor i Mallorcës, ofron një kombinim të arkitekturës historike, jetës së natës së fryrë, mundësi blerjesh dhe atraksioneve kulturore, e vendosur rreth 9 kilometra larg.

6. Puerto Portals: Një marinë glamuroze dhe luksoze me butikë dizajnuese, bare elegante dhe restorante luksoze, e vendosur rreth 4 kilometra larg.

7. Pueblo Español: Një muze arkitekturor në hapësirën e hapur që paraqet replika të shtëpive më ikonike të Spanjës, duke ofruar njohuri për trashëgiminë arkitekturore të vendit, e vendosur rreth 10 kilometra larg.

8. Qyteti i Vjetër i Palmës: Një labirint rrugësh të ngushta të mbushura me ndërtesa historike, duke përfshirë katedralen majestikë të Palmës dhe pallatin Almudaina.

9. Fushat e golfit: Disa fusha golfi ndodhen në një distancë të shkurtër me makinë, duke përfshirë Klubin e Golfit Bendinat dhe Real Golf de Bendinat.

10. Sporte ujore: Mundësi për sporte ujore si kajak, paddleboarding dhe jet ski mund të gjenden në plazhet e afërta.

map
Hotel Bonanza Park
8.5 Hotel

Në qendër të qytetit0.0

Rreth hotelit

Rreth

Hotel Bonanza Park është një hotel luksoz i vendosur në Cas Catala Ses Illetes, Spanjë. Ai ofron një gamë të gjerë të shërbimeve dhe shërbimeve për të bërë që qëndrimi i mysafirëve të tij të jetë i rehatshëm dhe i kënaqshëm. Hoteli ofron dhoma të bukura dhe të ndryshme që janë të pajisura me mobilje dhe shërbime moderne. Dhomat janë dizajnuar për të siguruar komoditetin dhe relaksimin më të lartë për mysafirët. Çdo dhomë përfshin krevate të rehatshme, televizorë me ekran të sheshtë, ajër kondicionuar, Wi-Fi të lirë, frigorifer mini dhe banjo private me ftesë dush. Mysafirët mund të zgjedhin nga një sërë mundësish për dhomat, përfshirë dhoma standard, suita dhe dhoma familjare. Disa dhoma ofrojnë pamje të mahnitshme të zonës së përrethme, përfshirë detin ose kopshtin e hotelit. Hotel Bonanza Park gjithashtu ofron një eksperiencë të shkëlqyer të enëve të shijshme për mysafirët e tij. Restoranti në vend shërben një gamë të gjerë të pjatave lokale dhe ndërkombëtare të shijshme. Mysafirët mund të shijojnë një mëngjes në stil bufet në mëngjes dhe opsione à la carte për drekë dhe darkë. Restoranti gjithashtu ofron opsione vegjetariane dhe pa gluten për të përmbushur nevojat e ndryshme ushqimore. Përveç restorantit, hoteli ka një bar ku mysafirët mund të pushojnë dhe të shijojnë një zgjedhje të gjerë të pijeve, duke përfshirë kokteje, vera dhe birra. Fasilitetet e hotelit përfshijnë një pishinë me shtrati dielli dhe një bar buzë pishinës, ku mysafirët mund të relaksohen dhe të marrin diell. Ka gjithashtu një qendër fitness e pajisur me pajisje moderne për ushtrim, duke lejuar mysafirët të mbajnë rutinat e tyre të ushtrimeve gjatë qëndrimit të tyre. Hotel Bonanza Park është vendosur pranë atraksioneve dhe aktiviteteve të ndryshme. Plazhet e bukura me rërë të Ses Illetes janë në një shëtitje të shkurtër nga hoteli, duke ofruar mysafirëve mundësi për t'u freskuar në diell dhe sporte ujore. Qyteti i gjallë i Palma de Mallorca gjithashtu është vetëm një shëtitje e shkurtër me makinë larg, ku mysafirët mund të eksplorojnë vendet historike, dyqanet dhe restorantet e tij. Në përgjithësi, Hotel Bonanza Park ofron një qëndrim të këndshëm dhe të rehatshëm, me dhomat e veshura mirë, vaktet e shijshme dhe vendndodhjen e përshtatshme. Është një zgjedhje e përsosur për udhëtarët që kërkojnë një pushim relaksues në Cas Catala Ses Illetes, Spanjë.

Fëmijët

Hotel Bonanza Park në Cas Catala Ses Illetes, Spanjë ofron aktivitete dhe shërbime të ndryshme për fëmijë, duke përfshirë:

1. Pishinë për fëmijë: Ka një zonë të veçantë pishine e cila është dedikuar për fëmijët, ku ata mund të luajnë dhe të plojnë sigurt në ujë.

2. Klubi i fëmijëve: Hotelit ka një mini klub i veçantë i projektuar posaçërisht për fëmijët mes 4 dhe 12 vjeç. Klubi ofron aktivitete të mbikqyera, lojëra, artin dhe artizanatin, dhe argëtim për të mbajtur fëmijët të zabëruar gjatë qëndrimit të tyre.

3. Kopsht lojrash: Ka një kopsht lojrash jashtë ku fëmijët mund të ngjiten, qëndrojnë dhe të argëtohen në shkopinj. I ofron atyre një mundësi për të shpërbërë energjinë dhe për të socializuar me fëmijë të tjerë.

4. Fasilitete sportive: Hotel Bonanza Park ka fasilietet sportive si fusha tenisi, minigolf, dhe ping pong, të cilat mund të përjetojnë nga fëmijët dhe familjet e tyre.

5. Argëtim: Hotelit organizon programe argëtuese miqësore për familjet, duke përfshirë shfaqje dhe performanca të drejtpërdrejta, të cilat janë të përshtatshme për fëmijë të të gjitha moshave.

6. Hyrje në plazh: Hotel është i vendosur pranë plazhit, duke ofruar familjeve mundësinë për të shijuar aktivitetet e këndshme në plazh si ndërtimi i qyteteve rërës, lojëra volejboll plazhi, ose noti në det. Këto shërbime dhe aktivitete në Hotel Bonanza Park janë të projektuar për të siguruar që fëmijët të kenë një qëndrim të këndshëm dhe argëtues gjatë vizitës tyre në Cas Catala Ses Illetes, Spanjë.

Zbavitja

Këtu janë disa opsione argëtimi pranë Hotel Bonanza Park në Cas Catala Ses Illetes, Spanjë:

1. Plazhi i Illetasit: Hoteli ndodhet vetëm një shëtitje të shkurtër larg Plazhit të Illetasit, ku mund të relaksoheni në bregdetin me rërë ose të gëzoheni me aktivitete sportive në ujë si paddleboarding dhe snorkeling.

2. Marineland Mallorca: një atraksion i njohur për familjet që ndodhet në Costa d'en Blanes pranë, Marineland Mallorca ofron shfaqje delfinësh dhe luanesh deti, një park ujor dhe një kopsht zoologjik me kafshë të ndryshme.

3. Kalaja Bellver: Ulur në Palmë, Kalaja Bellver është një fortalezë gotike e mahnitshme që tani shërben si një muze historik. Explore arkitekturën e kësaj kalaje dhe gëzohu me pamjet panoramike të qytetit.

4. Akvariumi i Palmës: I vendosur në Playa de Palma, Akvariumi i Palmës është një opsion ideal për familjet. Ai ofron një gamë të gjerë specieve të jetës së detit, ekspozita interaktive dhe një rezervuar me peshkaqenë.

5. Golfi Fantasia: Kjo fushë mini-golfi në Palmanova ofron një përvojë argëtuese dhe sfiduese për të gjitha moshat. Gëzo kursen e bukur të peizazheve dhe provo fatin në një lojë mini-golfi.

6. Palmë e Mallorcës: Hoteli është vetëm një shëtitje e shkurtër larg Palmë e Mallorcës, kryeqyteti i Ishujve Balearikë. Explorej Qytetin e Vjetër në pikturesk, vizito Katedralen e famshme, ose jepuni në shopping dhe ushqim.

7. Pueblo Español: Vendosur në Palmë, Pueblo Español është një muze jashtë, që tregon diversitetin arkitektonik të Spanjës. Ecni nëpër rrugët e tij dhe zbuloni replikat e ndërtesave të famshme spanjolle.

8. Casino de Mallorca: Nëse ndjeheni të fatuar, shkoni në Casino de Mallorca në Port Olimpic. Kazino ofron një gamë opsionesh lojërash, përfshirë makinat e lojërave, pokerin, ruletën dhe blackjackun.

9. Parku Ujor Perëndimor: Ideal për atletët e aventurës, Parku Ujor Perëndimor në Magaluf ofron një varietet tobogansh uji, valë vendesh dhe më shumë. Përgatitu për një ditë exituese dhe argëtuese në bazë uji. Këto janë vetëm disa nga opsionet e argëtimit pranë Hotel Bonanza Park në Cas Catala Ses Illetes. Në varësi të preferencave tuaja, ka shumë aktivitete që mund të përshtaten me interesat dhe grupmoshat e ndryshme në zonën përreth.

Pyetjet kryesore

1. Ku ndodhet Hotel Bonanza Park?
1. Ku ndodhet Hotel Bonanza Park?1

Hotel Bonanza Park ndodhet në Cas Catala Ses Illetes, Spanjë.

2. Çfarë shërbime ofron Hotel Bonanza Park?
2. Çfarë shërbime ofron Hotel Bonanza Park?1

Hoteli ofron shumë shërbime, duke përfshirë një pishinë, qendër fitnesi, restorant, bar, hyrje Wi-Fi dhe një recepsion 24-orësh.

3. A ka atraksione pranë Hotel Bonanza Park?
3. A ka atraksione pranë Hotel Bonanza Park?1

Po, hoteli ndodhet në një vend të përshtatshëm pranë Plazhit Ses Illetes, Plazhit Cala Major, Kalasë Bellver dhe Plazhit Palma Nova.

4. Çfarë lloj dhomash ofron Hotel Bonanza Park?
4. Çfarë lloj dhomash ofron Hotel Bonanza Park?1

Hoteli ofron një gamë të zgjeruar opsionesh për dhoma, duke përfshirë dhoma standard, suita dhe dhoma për familje, të gjitha të pajisura me shërbime moderne.

5. A është përfshirë mëngjesi në çmimin e dhomës në Hotel Bonanza Park?
5. A është përfshirë mëngjesi në çmimin e dhomës në Hotel Bonanza Park?1

Po, mëngjesi është i përfshirë në çmimin e dhomës dhe serviret çdo ditë në restorantin e hotelit.

6. A ka parking në dispozicion në Hotel Bonanza Park?
6. A ka parking në dispozicion në Hotel Bonanza Park?1

Po, hoteli ofron parkim falas në vend për mysafirët.

7. A mund të sjell kafshë shtëpiake në Hotel Bonanza Park?
7. A mund të sjell kafshë shtëpiake në Hotel Bonanza Park?1

Në mënyrë të keqe, kafshët shtëpiake nuk lejohen në hotel.

8. A ka shërbim autobusi nga aeroporti në Hotel Bonanza Park?
8. A ka shërbim autobusi nga aeroporti në Hotel Bonanza Park?1

Po, hoteli ofron një shërbim autobusi me një çmim të shtuar. Këshillohet të kontaktoni hotelin më parë për më shumë informacion dhe për të bërë një rezervim.

9. Cilat janë oraret e regjistrimit dhe lëshimit në Hotel Bonanza Park?
9. Cilat janë oraret e regjistrimit dhe lëshimit në Hotel Bonanza Park?1

Regjistrimi në hotel fillon nga ora 14:00 dhe lëshimi është deri në ora 12:00.

10. Sa larg është Hotel Bonanza Park nga aeroporti më i afërt?
10. Sa larg është Hotel Bonanza Park nga aeroporti më i afërt?1

Hoteli është rreth 20 kilometra larg nga Aeroporti i Palma de Mallorca.

Të gjitha shërbimet dhe rehatitë

Argëtim dhe relaksim
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Golfi (miniaturë)
Përvojat në hotel
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Dhomat pa duhan
 • Dhomë familjare
 • Dhomë pa alergji
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Objekte banketi
 • Dhoma takimesh
 • Shërbimi i Biletave
 • Dhoma e fitnesit / Palestra
Përvojat në dhoma
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
 • Dush
 • Banjo
 • Banjë private
 • Tualet privat
 • Tavolina
 • Produkte higjenike falas
 • Havaja
 • Shërbimi i dhomës
Shërbime shtesë
 • Mëngjes në dhomë
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
 • Depozitimi i bagazheve
 • Berber/dhoma e bukurisë
 • Tavolinë udhëtimi
 • Lavanderi vetëshërbimi
 • Fotokopjuesi
Aktivitete në ujë
 • Pishinë
 • Qendra e zhytjes
 • Mergim nën ujë
 • Pishinë jashtë
 • Aktivitetet në ujë
Për familjet me fëmijë
 • Pishinë për fëmijë
Lloji i plazhit
 • Plazh (pranë)
Rishikimi i hotelit Hotel Bonanza Park
Komente tuaja
Fushë e detyrueshme*
Faleminderit! Rishikimi juaj është dërguar me sukses dhe do të shfaqet në faqe pas verifikimit.
Nuk e gjetët përgjigjen që kërkoni? Pyesni pyetjen tuaj
Pyesni një pyetje këtu
Fushë e detyrueshme*
Faleminderit! Pyetja juaj është dërguar me sukses

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.