Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Calpe me pishinë për fëmijë

Calpe
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 22 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Calpe në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Gran Hotel Sol y Mar - Adults Only
Gran Hotel Sol y Mar - Adults Only
Gran Hotel Sol y Mar - Adults Only
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel RH Ifach All inclusive
Hotel RH Ifach All inclusive
Hotel RH Ifach All inclusive
Hotel
Spanja, Calpe
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
AR Diamante Beach Spa Hotel
AR Diamante Beach Spa Hotel
AR Diamante Beach Spa Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Spanja, Calpe
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Suitopia - Sol y Mar Suites Hotel
Suitopia - Sol y Mar Suites Hotel
Suitopia - Sol y Mar Suites Hotel
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Calpe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel AR Galetamar
Hotel AR Galetamar
Hotel AR Galetamar
Hotel
Spanja, Calpe
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
AR Roca Esmeralda & Spa Hotel
AR Roca Esmeralda & Spa Hotel
AR Roca Esmeralda & Spa Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Residencial Terra de Mar
Residencial Terra de Mar
Residencial Terra de Mar
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Calpe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
AR Imperial Park Spa Resort
AR Imperial Park Spa Resort
AR Imperial Park Spa Resort
Resort
Spanja, Calpe
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Apartamentos Amatista Unitursa
Apartamentos Amatista Unitursa
Apartamentos Amatista Unitursa
Apartament
Spanja, Calpe
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Apartamentos Hipocampos Unitursa
Apartamentos Hipocampos Unitursa
Apartamentos Hipocampos Unitursa
Apartament
Spanja, Calpe
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Furgon i aeroportit
Apartamentos Topacio Unitursa
Apartamentos Topacio Unitursa
Apartamentos Topacio Unitursa
7.7 Mesatare
Apartament
Spanja, Calpe
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Fushë tenisi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Vrapim me anije nën ujë
Apartamentos Turmalina Unitursa
Apartamentos Turmalina Unitursa
Apartamentos Turmalina Unitursa
Apartament
Spanja, Calpe
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
Apartamentos Larimar
Apartamentos Larimar
Apartamentos Larimar
Apartament
Spanja, Calpe
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Ambar Beach Apartments
Ambar Beach Apartments
Ambar Beach Apartments
7.6 Mesatare
Apartament
Spanja, Calpe
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Apartamentos del Mar - Adults Only
Apartamentos del Mar - Adults Only
Apartamentos del Mar - Adults Only
Apartament
Spanja, Calpe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Apartamentos Zafiro
Apartamentos Zafiro
Apartamentos Zafiro
Apartament
Spanja, Calpe
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Calpe Sunsea Village
Calpe Sunsea Village
Calpe Sunsea Village
Apartament
Spanja, Calpe
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Apartamentos Turquesa Beach
Apartamentos Turquesa Beach
Apartamentos Turquesa Beach
Apartament
Spanja, Calpe
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Kuzhinë
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Apartamentos Apolo VII - Costa Calpe
Apartamentos Apolo VII - Costa Calpe
Apartamentos Apolo VII - Costa Calpe
Apartament
Spanja, Calpe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Pishinë
 • Jacuzzi
Pension Centrica
Pension Centrica
Pension Centrica
2.0
Hotel
Spanja, Calpe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Furgon i aeroportit
 • Staf i shumëgjuhëshëm
 • Depozitimi i bagazheve
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.