Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Caleta de Fuste me pishinë për fëmijë

Caleta de Fuste
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 20 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Caleta de Fuste në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Barcelo Fuerteventura Thalasso Spa
Barcelo Fuerteventura Thalasso Spa
Barcelo Fuerteventura Thalasso Spa
8.3 E mirë
Hotel
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Elba Carlota Beach & Convention Resort
Elba Carlota Beach & Convention Resort
Elba Carlota Beach & Convention Resort
8.0 E mirë
Resort
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Elba Sara Beach & Golf Resort
Elba Sara Beach & Golf Resort
Elba Sara Beach & Golf Resort
8.3 E mirë
Resort
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Sheraton Fuerteventura Golf & Spa Resort
Sheraton Fuerteventura Golf & Spa Resort
Sheraton Fuerteventura Golf & Spa Resort
8.5 E mirë
Resort
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Eurostars Las Salinas
Eurostars Las Salinas
Eurostars Las Salinas
8.3 E mirë
Hotel
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Barcelo Fuerteventura Castillo
Barcelo Fuerteventura Castillo
Barcelo Fuerteventura Castillo
8.1 E mirë
Resort
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Elba Palace Golf & Vital Hotel - Adults Only
Elba Palace Golf & Vital Hotel - Adults Only
Elba Palace Golf & Vital Hotel - Adults Only
8.7 E mirë
Hotel
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Barcelo Castillo Royal Level
Barcelo Castillo Royal Level
Barcelo Castillo Royal Level
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Villas Eurostars Las Salinas
Vila
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Ereza Dorado Suites Hotel
Hotel
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Elba Castillo San Jorge & Antigua Suite Hotel
Elba Castillo San Jorge & Antigua Suite Hotel
Elba Castillo San Jorge & Antigua Suite Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Aparthotel Broncemar Beach
Aparthotel Broncemar Beach
Aparthotel Broncemar Beach
8.2 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Caleta Dorada
Caleta Dorada
Caleta Dorada
Resort
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë futbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Caybeach Caleta
Caybeach Caleta
Caybeach Caleta
Apartament
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Caleta Garden
Caleta Garden
Caleta Garden
Apartament
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
La Casita Hotel
La Casita Hotel
La Casita Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Castillo Beach
Castillo Beach
Castillo Beach
Apartament
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë futbolli
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
Apartamentos Villa Florida
Apartamentos Villa Florida
Apartamentos Villa Florida
Apartament
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Puerto Caleta
Puerto Caleta
Puerto Caleta
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Labranda Tahona Garden
Labranda Tahona Garden
Labranda Tahona Garden
Parku i Pushimeve/Kampi
Spanja, Caleta de Fuste
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.