Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Calafell me pishinë për fëmijë

Calafell
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Calafell në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Le Meridien Ra Beach Hotel and Spa
Le Meridien Ra Beach Hotel and Spa
Le Meridien Ra Beach Hotel and Spa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Silken Canada Palace
Silken Canada Palace
Silken Canada Palace
Hotel
Spanja, Calafell
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Camping Vendrell Platja
Camping Vendrell Platja
Camping Vendrell Platja
Parku i Pushimeve/Kampi
Spanja, Calafell
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Fushë futbolli
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
4R Miramar Calafell
4R Miramar Calafell
4R Miramar Calafell
7.6 Mesatare
Hotel
Spanja, Calafell
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Hotel Apartamentos Solimar
Hotel Apartamentos Solimar
Hotel Apartamentos Solimar
Hotel
Spanja, Calafell
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Apartaments Costa d'Or
Apartaments Costa d'Or
Apartaments Costa d'Or
Apartament
Spanja, Calafell
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Mandala Apartment Calafell
Apartament
Spanja, Calafell
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.