Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Cala Millor me pishinë për fëmijë

Cala Millor
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 29 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Cala Millor në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hipotels Hipocampo Palace & Spa
Hipotels Hipocampo Palace & Spa
Hipotels Hipocampo Palace & Spa
8.8 E mirë
Hotel
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
CM Playa del Moro
CM Playa del Moro
CM Playa del Moro
8.9 E mirë
Hotel
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hipotels Flamenco
Hipotels Flamenco
Hipotels Flamenco
8.7 E mirë
Hotel
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Atolon
Hotel Atolon
Hotel Atolon
8.5 E mirë
Hotel
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hipotels Hipocampo Playa
Hipotels Hipocampo Playa
Hipotels Hipocampo Playa
Hotel
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hipotels Cala Millor Park
Hipotels Cala Millor Park
Hipotels Cala Millor Park
Hotel
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hipotels Bahia Grande Aparthotel
Hipotels Bahia Grande Aparthotel
Hipotels Bahia Grande Aparthotel
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hipotels Said
Hipotels Said
Hipotels Said
8.7 E mirë
Hotel
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hipotels Dunas Aparthotel
Hipotels Dunas Aparthotel
Hipotels Dunas Aparthotel
8.5 E mirë
Hotel
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Marins Playa
Marins Playa
Marins Playa
8.7 E mirë
Hotel
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Smartline Anba Romani Hotel
Smartline Anba Romani Hotel
Smartline Anba Romani Hotel
Hotel
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Allsun Hotel Sumba
Allsun Hotel Sumba
Allsun Hotel Sumba
8.0 E mirë
Hotel
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Sabina Cala Millor
Hotel Sabina Cala Millor
Hotel Sabina Cala Millor
Hotel
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Hotel Sabina Playa
Hotel Sabina Playa
Hotel Sabina Playa
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Marins Cala Nau
Marins Cala Nau
Marins Cala Nau
Hotel
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Bakour Garbi Cala Millor
Bakour Garbi Cala Millor
Bakour Garbi Cala Millor
7.8 Mesatare
Hotel
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Aparthotel Tropicana Cala Millor
Aparthotel Tropicana Cala Millor
Aparthotel Tropicana Cala Millor
8.2 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
SENTIDO Mar Blau
SENTIDO Mar Blau
SENTIDO Mar Blau
Hotel
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
Hotel Marins Playa Suites - Adults Only
Hotel Marins Playa Suites - Adults Only
Hotel Marins Playa Suites - Adults Only
8.8 E mirë
Hotel
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
Blue Sea Hotel Don Jaime
Blue Sea Hotel Don Jaime
Blue Sea Hotel Don Jaime
7.1 Mesatare
Hotel
Spanja, Cala Millor
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.