Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Benidorm me kuzhinë dhe kuzhinete

Benidorm
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 52 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Kuzhinat dhe Kuzhinat e Vogla në Benidorm për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur me kujdes këto regjistrime, duke marrë parasysh (kushtetuar që është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, tipin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe kuzhinat e vogla ose kuzhinat e plota. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet e fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Hotel Levante Club & Spa - Adults Only +16
Hotel Levante Club & Spa - Adults Only +16
Hotel Levante Club & Spa - Adults Only +16
8.5 E mirë
Hotel
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
Hotel Belroy
Hotel Belroy
Hotel Belroy
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Solariumi
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Los Alamos Benidorm
Los Alamos Benidorm
Los Alamos Benidorm
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Sandos Benidorm Suites
Sandos Benidorm Suites
Sandos Benidorm Suites
8.5 E mirë
Hotel
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Apartamentos Turisticos Terralta
Apartamentos Turisticos Terralta
Apartamentos Turisticos Terralta
8.5 E mirë
Apartament
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Aparthotel Levante Club
Aparthotel Levante Club
Aparthotel Levante Club
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Don Jorge Apartamentos
Don Jorge Apartamentos
Don Jorge Apartamentos
Apartament
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Apartamentos Atlantida
Apartamentos Atlantida
Apartamentos Atlantida
Apartament
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Pierre & Vacances Benidorm Poniente
Pierre & Vacances Benidorm Poniente
Pierre & Vacances Benidorm Poniente
6.0 Më poshtë mesatare
Apartament
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
Apartamentos Primavera Loix
Apartamentos Primavera Loix
Apartamentos Primavera Loix
8.7 E mirë
Apartament
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Solariumi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Pierre & Vacances Benidorm Levante
Pierre & Vacances Benidorm Levante
Pierre & Vacances Benidorm Levante
7.0 Mesatare
Apartament
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Apartamentos Maria Victoria
Apartamentos Maria Victoria
Apartamentos Maria Victoria
Apartament
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Apartamentos Avenida Benidorm
Apartamentos Avenida Benidorm
Apartamentos Avenida Benidorm
Apartament
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Apartamentos Buenos Aires By Mc
Apartamentos Buenos Aires By Mc
Apartamentos Buenos Aires By Mc
Apartament
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
 • Kuzhinë
 • Recepsion 24-orësh
Apartamentos Acuarium II
Apartamentos Acuarium II
Apartamentos Acuarium II
Apartament
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Apartamentos Gemelos 2 - Beninter
Apartamentos Gemelos 2 - Beninter
Apartamentos Gemelos 2 - Beninter
Apartament
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Apartamentos Vistamar Benidorm
Apartamentos Vistamar Benidorm
Apartamentos Vistamar Benidorm
8.9 E mirë
Apartament
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
Benidorm Celebrations Pool Party Resort - Adults Only
Benidorm Celebrations Pool Party Resort - Adults Only
Benidorm Celebrations Pool Party Resort - Adults Only
6.9 Më poshtë mesatare
Resort
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Irati
Irati
Irati
8.6 E mirë
Hotel
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Evamar Apartments
Evamar Apartments
Evamar Apartments
5.6
Apartament
Spanja, Benidorm
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.