Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Benicasim me pishinë për fëmijë

Benicasim
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Benicasim në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Intur Bonaire
Intur Bonaire
Intur Bonaire
Hotel
Spanja, Benicasim
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Servigroup Trinimar
Hotel Servigroup Trinimar
Hotel Servigroup Trinimar
Hotel
Spanja, Benicasim
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Rooms Boutique Benicasim
Rooms Boutique Benicasim
Rooms Boutique Benicasim
8.7 E mirë
Hotel
Spanja, Benicasim
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Voramar Benicasim
Voramar Benicasim
Voramar Benicasim
8.8 E mirë
Hotel
Spanja, Benicasim
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Hotel Bersoca
Hotel Bersoca
Hotel Bersoca
Hotel
Spanja, Benicasim
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
Montreal Benicasim
Montreal Benicasim
Montreal Benicasim
8.0 E mirë
Hotel
Spanja, Benicasim
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Apartamentos Orange Park Orange Costa
Apartamentos Orange Park Orange Costa
Apartamentos Orange Park Orange Costa
Apartament
Spanja, Benicasim
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Apartamentos Bali Orange Costa
Apartamentos Bali Orange Costa
Apartamentos Bali Orange Costa
Apartament
Spanja, Benicasim
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.