Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Barcelona me diskoteka dhe nate.

Barcelona
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Barcelona 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
Barcelo Raval
Barcelo Raval
Barcelo Raval
8.3 E mirë
Hotel
Spanja, Barcelona
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Solariumi
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
W Barcelona
W Barcelona
W Barcelona
8.4 E mirë
Hotel
Spanja, Barcelona
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
H10 Casanova
H10 Casanova
H10 Casanova
8.7 E mirë
Hotel
Spanja, Barcelona
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Sir Victor Hotel
Sir Victor Hotel
Sir Victor Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Spanja, Barcelona
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Solariumi
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Zenit Borrell
Zenit Borrell
Zenit Borrell
7.9 Mesatare
Hotel
Spanja, Barcelona
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Renaissance Barcelona Hotel
Renaissance Barcelona Hotel
Renaissance Barcelona Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Spanja, Barcelona
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Aparthotel Mariano Cubi Barcelona
Aparthotel Mariano Cubi Barcelona
Aparthotel Mariano Cubi Barcelona
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Barcelona
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
St Christopher's Inn Barcelona
St Christopher's Inn Barcelona
St Christopher's Inn Barcelona
7.9 Mesatare
Hostel
Spanja, Barcelona
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Generator Barcelona
Generator Barcelona
Generator Barcelona
7.7 Mesatare
Hostel
Spanja, Barcelona
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Condado Hotel Barcelona
Condado Hotel Barcelona
Condado Hotel Barcelona
8.4 E mirë
Hotel
Spanja, Barcelona
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
Catalonia La Maquinista
Catalonia La Maquinista
Catalonia La Maquinista
8.4 E mirë
Hotel
Spanja, Barcelona
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Barcelona Sants Station Apartments
Barcelona Sants Station Apartments
Barcelona Sants Station Apartments
Apartament
Spanja, Barcelona
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.