Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Alaior me pishinë për fëmijë

Alaior
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Alaior në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Valentin Son Bou
Valentin Son Bou
Valentin Son Bou
Hotel
Spanja, Alaior
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Royal Son Bou Family Club
Royal Son Bou Family Club
Royal Son Bou Family Club
9.0 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Alaior
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Aparthotel HG Jardin de Menorca
Aparthotel HG Jardin de Menorca
Aparthotel HG Jardin de Menorca
8.1 E mirë
Hotel
Spanja, Alaior
Largësia nga qendra e qytetit:
6.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Torralbenc
Torralbenc
Torralbenc
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Spanja, Alaior
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sol Milanos Pinguinos
Sol Milanos Pinguinos
Sol Milanos Pinguinos
7.7 Mesatare
Hotel
Spanja, Alaior
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Hotel Playa Azul
Hotel Playa Azul
Hotel Playa Azul
Hotel
Spanja, Alaior
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Apartamentos Son Bou Gardens
Apartamentos Son Bou Gardens
Apartamentos Son Bou Gardens
Apartament
Spanja, Alaior
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
Siesta Mar Apartamentos
Siesta Mar Apartamentos
Siesta Mar Apartamentos
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Spanja, Alaior
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
IBB Blue Hotel - Paradis Blau
IBB Blue Hotel - Paradis Blau
IBB Blue Hotel - Paradis Blau
8.4 E mirë
Hotel
Spanja, Alaior
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Son Bou Playa Gold Alaior
Son Bou Playa Gold Alaior
Son Bou Playa Gold Alaior
Apartament
Spanja, Alaior
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Apartamentos Mar Blau
Apartamentos Mar Blau
Apartamentos Mar Blau
Apartament
Spanja, Alaior
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Villas Menorca Sur
Villas Menorca Sur
Villas Menorca Sur
Vila
Spanja, Alaior
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.