Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Mokpo, Korea e jugut

Mokpo
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 35 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Fontana Beach Hotel
Fontana Beach Hotel
Fontana Beach Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hotel New Evergreen
Hotel New Evergreen
Hotel New Evergreen
Hotel
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Charmant Hotel
Charmant Hotel
Charmant Hotel
7.6 Mesatare
Motel
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Shangria Beach Tourist Hotel
Shangria Beach Tourist Hotel
Shangria Beach Tourist Hotel
Hotel
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Mondavi
Hotel Mondavi
Hotel Mondavi
7.8 Mesatare
Hotel
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Hotel 500th
Hotel 500th
Hotel 500th
Hotel
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
White Windmill Guesthouse
White Windmill Guesthouse
White Windmill Guesthouse
8.6 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Ekonomy Hotel Mokpo
Ekonomy Hotel Mokpo
Ekonomy Hotel Mokpo
Motel
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
The Haru Hotel
The Haru Hotel
The Haru Hotel
8.6 E mirë
Motel
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
Tiffany Motel
Tiffany Motel
Tiffany Motel
8.6 E mirë
Motel
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
VIP Hotel Mokpo
VIP Hotel Mokpo
VIP Hotel Mokpo
8.2 E mirë
Hotel
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Theme Motel Mokpo
Theme Motel Mokpo
Theme Motel Mokpo
Motel
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Jacuzzi
Hundred Years Hanok
Hundred Years Hanok
Hundred Years Hanok
8.7 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Victoria Motel Mokpo
Victoria Motel Mokpo
Victoria Motel Mokpo
Motel
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Sudabang Guesthouse
Sudabang Guesthouse
Sudabang Guesthouse
Shtëpi e mysafirëve
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Shërbimi i larjes
Guest House Dalggume
Guest House Dalggume
Guest House Dalggume
Shtëpi e mysafirëve
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
Prado Hotel Mokpo
Motel
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
YAM Mokpo Hadang
YAM Mokpo Hadang
YAM Mokpo Hadang
Motel
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Seattle Motel
Seattle Motel
Seattle Motel
Motel
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Kondicioner
Gallery Family Hotel
Motel
Korea e jugut, Mokpo
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Fotokopjuesi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.