Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Gyeongju me pishinë për fëmijë

Gyeongju
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Gyeongju në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hilton Gyeongju
Hilton Gyeongju
Hilton Gyeongju
8.3 E mirë
Hotel
Korea e jugut, Gyeongju
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Lahan Select Gyeongju
Lahan Select Gyeongju
Lahan Select Gyeongju
8.6 E mirë
Hotel
Korea e jugut, Gyeongju
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Gyeongju Kolon Hotel
Gyeongju Kolon Hotel
Gyeongju Kolon Hotel
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Korea e jugut, Gyeongju
Largësia nga qendra e qytetit:
11.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Mauna Ocean Resort
Mauna Ocean Resort
Mauna Ocean Resort
6.7 Më poshtë mesatare
Resort
Korea e jugut, Gyeongju
Largësia nga qendra e qytetit:
23.0 km
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Bulguksa Kids & Family Hotel
Bulguksa Kids & Family Hotel
Bulguksa Kids & Family Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Korea e jugut, Gyeongju
Largësia nga qendra e qytetit:
12.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Good Relation Villa
Good Relation Villa
Good Relation Villa
Pensjon
Korea e jugut, Gyeongju
Largësia nga qendra e qytetit:
10.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Internet i shpejtë
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Pishinë
Europe Vill Pension
Europe Vill Pension
Europe Vill Pension
Pensjon
Korea e jugut, Gyeongju
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
Gyeongju Namu Hanok Pension
Gyeongju Namu Hanok Pension
Gyeongju Namu Hanok Pension
Pensjon
Korea e jugut, Gyeongju
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Dush
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
Gyeongju Hanok Pen Town Guesthouse
Gyeongju Hanok Pen Town Guesthouse
Gyeongju Hanok Pen Town Guesthouse
Shtëpi e mysafirëve
Korea e jugut, Gyeongju
Largësia nga qendra e qytetit:
15.1 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.