Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Phalaborwa, Afrika e Jugut

Phalaborwa
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 30 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Bushveld Terrace - Hotel on Kruger
Bushveld Terrace - Hotel on Kruger
Bushveld Terrace - Hotel on Kruger
8.8 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Kaia Tani Exclusive Guesthouse
Kaia Tani Exclusive Guesthouse
Kaia Tani Exclusive Guesthouse
8.9 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
La Lechere Guest House
La Lechere Guest House
La Lechere Guest House
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Casart Game Lodge
Casart Game Lodge
Casart Game Lodge
9.7 E shkëlqyer
Kampi
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
22.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
A Traveller's Palm
A Traveller's Palm
A Traveller's Palm
8.5 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Bed in the Bush - Tingala Lodge
Bed in the Bush - Tingala Lodge
Bed in the Bush - Tingala Lodge
Kampi
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Aha Sefapane Lodges and Safaris
Aha Sefapane Lodges and Safaris
Aha Sefapane Lodges and Safaris
8.1 E mirë
Kampi
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Lalamo Guesthouse
Lalamo Guesthouse
Lalamo Guesthouse
7.4 Mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Asistent
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
 • Lavanderi vetëshërbimi
Sunbird Lodge
Sunbird Lodge
Sunbird Lodge
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Masorini Bush Lodge
Masorini Bush Lodge
Masorini Bush Lodge
9.3 E shkëlqyer
Kampi
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Royal Game Guest House
Royal Game Guest House
Royal Game Guest House
8.3 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Normann Safari Bush Lodge
Normann Safari Bush Lodge
Normann Safari Bush Lodge
7.3 Mesatare
Kampi
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Muweti Bush Lodge
Muweti Bush Lodge
Muweti Bush Lodge
Kampi
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
22.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Mbizi Bush Lodge
Mbizi Bush Lodge
Mbizi Bush Lodge
9.7 E shkëlqyer
Kampi
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
17.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Cu Guest House
Cu Guest House
Cu Guest House
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
Bothabelo Bed & Breakfast
Bothabelo Bed & Breakfast
Bothabelo Bed & Breakfast
7.6 Mesatare
Mengjezore dhe Mbrëmje
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
African Lily Self Catering Family Suites
African Lily Self Catering Family Suites
African Lily Self Catering Family Suites
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Tavolinë udhëtimi
Umoja Bushvilla
Umoja Bushvilla
Umoja Bushvilla
Dhoma pushimesh
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
7.0 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Qendër Spa & Wellness
 • Tavolinë udhëtimi
 • Pishinë jashtë
Lions Place
Lions Place
Lions Place
9.7 E shkëlqyer
Hotel
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
18.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
Lapologa Kruger
Lapologa Kruger
Lapologa Kruger
8.5 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Phalaborwa
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.