Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Парл me pishinë për fëmijë

Парл
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Парл në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Babylonstoren
Babylonstoren
Babylonstoren
Hotel
Afrika e Jugut, Парл
Largësia nga qendra e qytetit:
11.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Grande Roche Hotel
Grande Roche Hotel
Grande Roche Hotel
Hotel
Afrika e Jugut, Парл
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
De Leeuwenhof Estate
De Leeuwenhof Estate
De Leeuwenhof Estate
9.0 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Afrika e Jugut, Парл
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Oak Tree Lodge Paarl
Oak Tree Lodge Paarl
Oak Tree Lodge Paarl
8.6 E mirë
Kampi
Afrika e Jugut, Парл
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Vrede en Lust Estate
Vrede en Lust Estate
Vrede en Lust Estate
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Парл
Largësia nga qendra e qytetit:
12.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Belmonte Guesthouse
Belmonte Guesthouse
Belmonte Guesthouse
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Парл
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Sante Wellness Retreat
Sante Wellness Retreat
Sante Wellness Retreat
Hotel
Afrika e Jugut, Парл
Largësia nga qendra e qytetit:
9.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Alba House Guest House
Alba House Guest House
Alba House Guest House
9.3 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Afrika e Jugut, Парл
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Pontac Manor Hotel & Restaurant
Pontac Manor Hotel & Restaurant
Pontac Manor Hotel & Restaurant
8.9 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Парл
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Paddabult Self Catering Cottages
Paddabult Self Catering Cottages
Paddabult Self Catering Cottages
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Парл
Largësia nga qendra e qytetit:
11.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Pearl Valley-Golf Safari SA
Pearl Valley-Golf Safari SA
Pearl Valley-Golf Safari SA
Kampi
Afrika e Jugut, Парл
Largësia nga qendra e qytetit:
11.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.