Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Tshorn me pishinë për fëmijë

Tshorn
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 16 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Tshorn në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Earthbound Guest House
Earthbound Guest House
Earthbound Guest House
Mengjezore dhe Mbrëmje
Afrika e Jugut, Tshorn
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Old Mill Lodge & Restaurant Oudtshoorn Klein Karoo Wine Region
Old Mill Lodge & Restaurant Oudtshoorn Klein Karoo Wine Region
Old Mill Lodge & Restaurant Oudtshoorn Klein Karoo Wine Region
8.6 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Afrika e Jugut, Tshorn
Largësia nga qendra e qytetit:
14.9 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Buffelsdrift Game Lodge
Buffelsdrift Game Lodge
Buffelsdrift Game Lodge
9.2 E shkëlqyer
Kampi
Afrika e Jugut, Tshorn
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hlangana Lodge
Hlangana Lodge
Hlangana Lodge
Hotel
Afrika e Jugut, Tshorn
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Le Petit Karoo Ranch
Le Petit Karoo Ranch
Le Petit Karoo Ranch
8.7 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Afrika e Jugut, Tshorn
Largësia nga qendra e qytetit:
12.6 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Thylitshia Villa Country Guesthouse
Thylitshia Villa Country Guesthouse
Thylitshia Villa Country Guesthouse
8.9 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Tshorn
Largësia nga qendra e qytetit:
12.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
De Oude Meul Game Farm
De Oude Meul Game Farm
De Oude Meul Game Farm
8.5 E mirë
Kampi
Afrika e Jugut, Tshorn
Largësia nga qendra e qytetit:
14.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Mooiplaas Guesthouse
Mooiplaas Guesthouse
Mooiplaas Guesthouse
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Tshorn
Largësia nga qendra e qytetit:
9.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Turnberry Boutique Hotel
Turnberry Boutique Hotel
Turnberry Boutique Hotel
Hotel
Afrika e Jugut, Tshorn
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Berluda Farmhouse and Cottages
Berluda Farmhouse and Cottages
Berluda Farmhouse and Cottages
Apartament
Afrika e Jugut, Tshorn
Largësia nga qendra e qytetit:
12.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Oudtshoorn Inn Hotel
Oudtshoorn Inn Hotel
Oudtshoorn Inn Hotel
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Afrika e Jugut, Tshorn
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
De Denne Country Guest House
De Denne Country Guest House
De Denne Country Guest House
8.9 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Tshorn
Largësia nga qendra e qytetit:
11.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Adley House
Adley House
Adley House
8.7 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Tshorn
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Protea Hotel by Marriott Oudtshoorn Riempie Estate
Protea Hotel by Marriott Oudtshoorn Riempie Estate
Protea Hotel by Marriott Oudtshoorn Riempie Estate
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Culdesac Self Catering and Bed & Breakfast
Culdesac Self Catering and Bed & Breakfast
Culdesac Self Catering and Bed & Breakfast
8.8 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Tshorn
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
 • Pishinë
Oue Werf Country House
Oue Werf Country House
Oue Werf Country House
Shtëpi fshati/palës
Afrika e Jugut, Tshorn
Largësia nga qendra e qytetit:
12.8 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zbardhja
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.