Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Parku Kombëtar Kruger me pishinë për fëmijë

Parku Kombëtar Kruger
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Parku Kombëtar Kruger në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Jock Safari Lodge
Jock Safari Lodge
Jock Safari Lodge
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
145.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Imbali Safari Lodge
Imbali Safari Lodge
Imbali Safari Lodge
Hotel
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
77.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Simbavati River Lodge
Simbavati River Lodge
Simbavati River Lodge
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
36.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Umlani Bushcamp
Umlani Bushcamp
Umlani Bushcamp
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
49.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Internet i shpejtë
Motswari Private Game Reserve
Motswari Private Game Reserve
Motswari Private Game Reserve
9.5 E shkëlqyer
Resort
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
31.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Honeyguide Tented Safari Camps
Honeyguide Tented Safari Camps
Honeyguide Tented Safari Camps
Hotel
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
71.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Recepsion 24-orësh
Kings Camp
Kings Camp
Kings Camp
10.0 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
48.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Xanatseni Private Camp
Xanatseni Private Camp
Xanatseni Private Camp
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
40.3 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Kambaku River Sands
Kambaku River Sands
Kambaku River Sands
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
51.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Tanda Tula Safari Camp
Tanda Tula Safari Camp
Tanda Tula Safari Camp
9.7 E shkëlqyer
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
46.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Baobab Ridge
Baobab Ridge
Baobab Ridge
9.4 E shkëlqyer
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
32.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Makumu Private Game Lodge
Makumu Private Game Lodge
Makumu Private Game Lodge
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
41.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Asistent
Ivory Wilderness River Rock Lodge
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
40.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.