Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Parku Kombëtar Kruger, Afrika e Jugut

Parku Kombëtar Kruger
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 28 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Jock Safari Lodge
Jock Safari Lodge
Jock Safari Lodge
9.1 E shkëlqyer
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
145.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hamiltons Tented Camp
Hamiltons Tented Camp
Hamiltons Tented Camp
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
81.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
Hoyo Hoyo Safari Lodge
Hoyo Hoyo Safari Lodge
Hoyo Hoyo Safari Lodge
9.2 E shkëlqyer
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
77.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
Tintswalo Safari Lodge
Tintswalo Safari Lodge
Tintswalo Safari Lodge
9.8 E shkëlqyer
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
75.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Imbali Safari Lodge
Imbali Safari Lodge
Imbali Safari Lodge
8.8 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
77.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
Simbavati Hilltop Lodge
Simbavati Hilltop Lodge
Simbavati Hilltop Lodge
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
46.4 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Misava Safari Camp - Klaserie Drift
Misava Safari Camp - Klaserie Drift
Misava Safari Camp - Klaserie Drift
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
41.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
Simbavati River Lodge
Simbavati River Lodge
Simbavati River Lodge
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
36.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Umlani Bushcamp
Umlani Bushcamp
Umlani Bushcamp
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
49.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
The Wild Olive Tree Camp
The Wild Olive Tree Camp
The Wild Olive Tree Camp
7.8 Mesatare
Tenda luksoze/jurta
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
71.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • E vendosur
Motswari Private Game Reserve
Motswari Private Game Reserve
Motswari Private Game Reserve
9.5 E shkëlqyer
Resort
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
31.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Shindzela Tented Safari Camp
Shindzela Tented Safari Camp
Shindzela Tented Safari Camp
Hotel
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
57.4 km
 • Kopsht
 • Kuti e sigurisë
 • Asistent
 • Dush
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
Honeyguide Tented Safari Camps
Honeyguide Tented Safari Camps
Honeyguide Tented Safari Camps
Hotel
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
71.1 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Kings Camp
Kings Camp
Kings Camp
10.0 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
48.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Xanatseni Private Camp
Xanatseni Private Camp
Xanatseni Private Camp
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
40.3 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Kambaku River Sands
Kambaku River Sands
Kambaku River Sands
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
51.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Tanda Tula Safari Camp
Tanda Tula Safari Camp
Tanda Tula Safari Camp
9.7 E shkëlqyer
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
46.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Baobab Ridge
Baobab Ridge
Baobab Ridge
9.4 E shkëlqyer
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
32.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Makumu Private Game Lodge
Makumu Private Game Lodge
Makumu Private Game Lodge
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
41.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Asistent
Pungwe Safari Camp
Kampi
Afrika e Jugut, Parku Kombëtar Kruger
Largësia nga qendra e qytetit:
83.5 km
 • Furgon i aeroportit
 • Ecje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.