Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Komatipoort, Afrika e Jugut

Komatipoort
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Ecolux Boutique Hotel
Ecolux Boutique Hotel
Ecolux Boutique Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Komatipoort
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Trees Too Guest Lodge
Trees Too Guest Lodge
Trees Too Guest Lodge
8.5 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Komatipoort
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Volejbolli
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Meerkat Manor
Meerkat Manor
Meerkat Manor
8.9 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Komatipoort
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Komati River Chalets
Komati River Chalets
Komati River Chalets
7.9 Mesatare
Mengjezore dhe Mbrëmje
Afrika e Jugut, Komatipoort
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Orchards Farm Cottages
Orchards Farm Cottages
Orchards Farm Cottages
Apartament
Afrika e Jugut, Komatipoort
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Acasia Guest Lodge
Acasia Guest Lodge
Acasia Guest Lodge
8.3 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Komatipoort
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Stoep Cafe Guest House
Stoep Cafe Guest House
Stoep Cafe Guest House
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Komatipoort
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
River Hill Lodge
Kampi
Afrika e Jugut, Komatipoort
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
Villa-Candilabra Guesthouse
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Komatipoort
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
 • Depozitimi i bagazheve
 • Peshkimi
Stoep At Steenbok Self Catering
Apartament
Afrika e Jugut, Komatipoort
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zonë e caktuar për duhan
Sundown Lodge
Sundown Lodge
Sundown Lodge
8.0 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Komatipoort
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Komati Friends
Komati Friends
Komati Friends
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Komatipoort
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • TV
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.