Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kempton Park me pishinë për fëmijë

Kempton Park
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 18 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Kempton Park në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
InterContinental Johannesburg OR Tambo Airport Hotel
InterContinental Johannesburg OR Tambo Airport Hotel
InterContinental Johannesburg OR Tambo Airport Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Kempton Park
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Peermont D'oreale Grande at Emperors Palace
Peermont D'oreale Grande at Emperors Palace
Peermont D'oreale Grande at Emperors Palace
Hotel
Afrika e Jugut, Kempton Park
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Witwater Guest House & Spa
Witwater Guest House & Spa
Witwater Guest House & Spa
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Kempton Park
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Premier Hotel O R Tambo
Premier Hotel O R Tambo
Premier Hotel O R Tambo
Hotel
Afrika e Jugut, Kempton Park
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Protea Hotel by Marriott O R Tambo Airport
Protea Hotel by Marriott O R Tambo Airport
Protea Hotel by Marriott O R Tambo Airport
Hotel
Afrika e Jugut, Kempton Park
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Aero Guest Lodge
Aero Guest Lodge
Aero Guest Lodge
5.4
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Kempton Park
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Metcourt at Emperors Palace
Metcourt at Emperors Palace
Metcourt at Emperors Palace
Hotel
Afrika e Jugut, Kempton Park
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
City Lodge Hotel at OR Tambo International Airport
City Lodge Hotel at OR Tambo International Airport
City Lodge Hotel at OR Tambo International Airport
Hotel
Afrika e Jugut, Kempton Park
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Airport Inn Bed and Breakfast
Airport Inn Bed and Breakfast
Airport Inn Bed and Breakfast
7.4 Mesatare
Mengjezore dhe Mbrëmje
Afrika e Jugut, Kempton Park
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Southern Sun OR Tambo International Airport
Southern Sun OR Tambo International Airport
Southern Sun OR Tambo International Airport
Hotel
Afrika e Jugut, Kempton Park
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Emerald Guesthouse
Emerald Guesthouse
Emerald Guesthouse
7.5 Mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Kempton Park
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Garden Court OR Tambo International Airport
Garden Court OR Tambo International Airport
Garden Court OR Tambo International Airport
Hotel
Afrika e Jugut, Kempton Park
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Casino
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Mondior at Emperors Palace
Mondior at Emperors Palace
Mondior at Emperors Palace
7.3 Mesatare
Hotel
Afrika e Jugut, Kempton Park
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
Airport Inn and Suites Kempton Park
Airport Inn and Suites Kempton Park
Airport Inn and Suites Kempton Park
7.8 Mesatare
Hotel
Afrika e Jugut, Kempton Park
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Safari Club SA
Safari Club SA
Safari Club SA
8.8 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Kempton Park
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Africa Footprints
Africa Footprints
Africa Footprints
Hotel
Afrika e Jugut, Kempton Park
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Woodpecker's Inn
Woodpecker's Inn
Woodpecker's Inn
8.9 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Kempton Park
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Avant Garde Lodge
Avant Garde Lodge
Avant Garde Lodge
8.7 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Kempton Park
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.