Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Johannesburg me pishinë për fëmijë

Johannesburg
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 90 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Johannesburg në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Radisson Blu Hotel Sandton Johannesburg
Radisson Blu Hotel Sandton Johannesburg
Radisson Blu Hotel Sandton Johannesburg
8.4 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
11.1 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hilton Sandton
Hilton Sandton
Hilton Sandton
8.1 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
11.5 km
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
DaVinci Hotel and Suites
DaVinci Hotel and Suites
DaVinci Hotel and Suites
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
10.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Residence Johannesburg
The Residence Johannesburg
The Residence Johannesburg
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Michelangelo Hotel Johannesburg
The Michelangelo Hotel Johannesburg
The Michelangelo Hotel Johannesburg
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
10.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
The Fairway Hotel Spa & Golf Resort
The Fairway Hotel Spa & Golf Resort
The Fairway Hotel Spa & Golf Resort
8.5 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
12.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Four Seasons Hotel WestCliff
Four Seasons Hotel WestCliff
Four Seasons Hotel WestCliff
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sandton Sun
Sandton Sun
Sandton Sun
8.7 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
10.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Palazzo Montecasino Hotel Johannesburg
The Palazzo Montecasino Hotel Johannesburg
The Palazzo Montecasino Hotel Johannesburg
8.6 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
20.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
Saxon Hotel Villas and Spa
Saxon Hotel Villas and Spa
Saxon Hotel Villas and Spa
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
10.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
54 on Bath
54 on Bath
54 on Bath
8.6 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
The Winston Hotel
The Winston Hotel
The Winston Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
African Pride Melrose Arch Autograph Collection r
African Pride Melrose Arch Autograph Collection r
African Pride Melrose Arch Autograph Collection r
8.2 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
8.1 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Fairlawns Boutique Hotel & Spa
Fairlawns Boutique Hotel & Spa
Fairlawns Boutique Hotel & Spa
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
14.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Clico Boutique Hotel
Clico Boutique Hotel
Clico Boutique Hotel
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Ten Bompas Hotel
Ten Bompas Hotel
Ten Bompas Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
8.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
The Michelangelo Towers
The Michelangelo Towers
The Michelangelo Towers
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
10.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Raphael Penthouse Suites Johannesburg
Raphael Penthouse Suites Johannesburg
Raphael Penthouse Suites Johannesburg
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
10.8 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Davinci Suites
Davinci Suites
Davinci Suites
8.4 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
10.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
The Capital on the Park
The Capital on the Park
The Capital on the Park
8.3 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Johannesburg
Largësia nga qendra e qytetit:
10.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.