Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Жорж me pishinë për fëmijë

Жорж
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Жорж në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Fancourt Hotel
Fancourt Hotel
Fancourt Hotel
Hotel
Afrika e Jugut, Жорж
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Oubaai Hotel Golf & Spa
Oubaai Hotel Golf & Spa
Oubaai Hotel Golf & Spa
7.6 Mesatare
Hotel
Afrika e Jugut, Жорж
Largësia nga qendra e qytetit:
9.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Protea Hotel George King George
Protea Hotel George King George
Protea Hotel George King George
7.8 Mesatare
Hotel
Afrika e Jugut, Жорж
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Acorn Guest House George
Acorn Guest House George
Acorn Guest House George
8.9 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Жорж
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Far Hills Country Hotel
Far Hills Country Hotel
Far Hills Country Hotel
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Afrika e Jugut, Жорж
Largësia nga qendra e qytetit:
8.1 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
17onWellington Suites
17onWellington Suites
17onWellington Suites
Hotel
Afrika e Jugut, Жорж
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Town Lodge George
Town Lodge George
Town Lodge George
8.0 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Жорж
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
De Plaashuis
De Plaashuis
De Plaashuis
5.4
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Жорж
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
Lentelus Guesthouse
Lentelus Guesthouse
Lentelus Guesthouse
8.7 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Жорж
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.