Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Franschhoek me pishinë për fëmijë

Franschhoek
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 28 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Franschhoek në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Franschhoek Country House & Villas
Franschhoek Country House & Villas
Franschhoek Country House & Villas
Hotel
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Akademie Street Boutique Hotel And Guesthouses
Akademie Street Boutique Hotel And Guesthouses
Akademie Street Boutique Hotel And Guesthouses
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Holden Manz Country House
Holden Manz Country House
Holden Manz Country House
Shtëpi fshati/palës
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Le Quartier Francais
Le Quartier Francais
Le Quartier Francais
Hotel
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Mont Rochelle
Mont Rochelle
Mont Rochelle
Hotel
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Le Manoir de Brendel
Le Manoir de Brendel
Le Manoir de Brendel
9.2 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
7.7 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Leeu House
Leeu House
Leeu House
Hotel
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
La Residence Franschhoek
La Residence Franschhoek
La Residence Franschhoek
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Grande Provence
Grande Provence
Grande Provence
8.8 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Leeu Estates
Leeu Estates
Leeu Estates
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
La Cle Village
La Cle Village
La Cle Village
Vila
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Le Franschhoek Hotel and Spa
Le Franschhoek Hotel and Spa
Le Franschhoek Hotel and Spa
8.0 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Val d'Or Estate
Val d'Or Estate
Val d'Or Estate
8.4 E mirë
Hotel
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Protea Hotel by Marriott Franschhoek
Protea Hotel by Marriott Franschhoek
Protea Hotel by Marriott Franschhoek
Hotel
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
La Fontaine Guest House
La Fontaine Guest House
La Fontaine Guest House
Hotel
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Basse Provence Country House
Basse Provence Country House
Basse Provence Country House
Hotel
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
L'ermitage - Franschhoek Chateau & Villas
L'ermitage - Franschhoek Chateau & Villas
L'ermitage - Franschhoek Chateau & Villas
Hotel
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Corner House Franschhoek
The Corner House Franschhoek
The Corner House Franschhoek
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Macaron Boutique Guest House
Macaron Boutique Guest House
Macaron Boutique Guest House
Hotel
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Auberge Clermont
Auberge Clermont
Auberge Clermont
9.5 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Afrika e Jugut, Franschhoek
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.