Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sllovenska Bistrica, Sllovenia

Sllovenska Bistrica
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Leonardo Slovenska Bistrica
Hotel Leonardo Slovenska Bistrica
Hotel Leonardo Slovenska Bistrica
8.6 E mirë
Hotel
Sllovenia, Sllovenska Bistrica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Gostisce Irsic
Gostisce Irsic
Gostisce Irsic
Shtëpi e mysafirëve
Sllovenia, Sllovenska Bistrica
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Blyni i Dartit
Apartment Vintgar
Apartament
Sllovenia, Sllovenska Bistrica
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
 • Ecje
Panorama Glamping Hut
Dhoma pushimesh
Sllovenia, Sllovenska Bistrica
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Guesthouse Veles
Guesthouse Veles
Guesthouse Veles
Shtëpi e mysafirëve
Sllovenia, Sllovenska Bistrica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Dhoma takimesh
 • Fotokopjuesi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.