Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ribno, Sllovenia

Ribno
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 3 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Ribno
Hotel Ribno
Hotel Ribno
8.7 E mirë
Hotel
Sllovenia, Ribno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Pension Krek
Pension Krek
Pension Krek
7.8 Mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Sllovenia, Ribno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Gostisce Pri Dveh Petelinih
Gostisce Pri Dveh Petelinih
Gostisce Pri Dveh Petelinih
8.6 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Sllovenia, Ribno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.