Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Portoroz me pishinë për fëmijë

Portoroz
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 16 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Portoroz në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Kempinski Palace Portoroz
Hotel Kempinski Palace Portoroz
Hotel Kempinski Palace Portoroz
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Sllovenia, Portoroz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Mind Hotel Slovenija Terme & Wellness LifeClass
Mind Hotel Slovenija Terme & Wellness LifeClass
Mind Hotel Slovenija Terme & Wellness LifeClass
8.9 E mirë
Hotel
Sllovenia, Portoroz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Grand Hotel Bernardin
Grand Hotel Bernardin
Grand Hotel Bernardin
Hotel
Sllovenia, Portoroz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Hotel Marko Portoroz
Hotel Marko Portoroz
Hotel Marko Portoroz
8.7 E mirë
Hotel
Sllovenia, Portoroz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Grand Hotel Portoroz LifeClass Hotels & Spa
Grand Hotel Portoroz LifeClass Hotels & Spa
Grand Hotel Portoroz LifeClass Hotels & Spa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Hotel Histrion
Hotel Histrion
Hotel Histrion
Hotel
Sllovenia, Portoroz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Remisens Premium Hotel Metropol
Remisens Premium Hotel Metropol
Remisens Premium Hotel Metropol
7.7 Mesatare
Hotel
Sllovenia, Portoroz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Wellness Hotel Apollo - Terme & Wellness LifeClass
Wellness Hotel Apollo - Terme & Wellness LifeClass
Wellness Hotel Apollo - Terme & Wellness LifeClass
8.3 E mirë
Hotel
Sllovenia, Portoroz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Act-ION Hotel Neptun Terme & Wellness LifeClass
Act-ION Hotel Neptun Terme & Wellness LifeClass
Act-ION Hotel Neptun Terme & Wellness LifeClass
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Riviera - LifeClass Hotels & Spa
Hotel Riviera - LifeClass Hotels & Spa
Hotel Riviera - LifeClass Hotels & Spa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Socializing Hotel Mirna Terme & Wellness Lifeclass
Socializing Hotel Mirna Terme & Wellness Lifeclass
Socializing Hotel Mirna Terme & Wellness Lifeclass
8.0 E mirë
Hotel
Sllovenia, Portoroz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Remisens Premium Casa Rosa Annex Hotel
Remisens Premium Casa Rosa Annex Hotel
Remisens Premium Casa Rosa Annex Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Remisens Premium Casa Bel Moretto Annex
Remisens Premium Casa Bel Moretto Annex
Remisens Premium Casa Bel Moretto Annex
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Remisens Hotel Lucija
Remisens Hotel Lucija
Remisens Hotel Lucija
7.2 Mesatare
Hotel
Sllovenia, Portoroz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Vile Park
Hotel Vile Park
Hotel Vile Park
Hotel
Sllovenia, Portoroz
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Forgotten Garden Apartments and Rooms
Forgotten Garden Apartments and Rooms
Forgotten Garden Apartments and Rooms
Apartament
Sllovenia, Portoroz
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.