Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Piran, Sllovenia

Piran
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 60 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Piran
Hotel Piran
Hotel Piran
8.9 E mirë
Hotel
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Benecanka Casa Veneziana Piran
Benecanka Casa Veneziana Piran
Benecanka Casa Veneziana Piran
Mengjezore dhe Mbrëmje
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Apartment Lunaja
Apartament
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Peshkimi
Casa Al Porto Antico
Apartament
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
B&B Miracolo di Mare
B&B Miracolo di Mare
B&B Miracolo di Mare
8.7 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Internet i shpejtë
Vila Piranesi
Vila Piranesi
Vila Piranesi
8.8 E mirë
Apartament
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Guest House PachaMama Pleasant Stay
Guest House PachaMama Pleasant Stay
Guest House PachaMama Pleasant Stay
Shtëpi e mysafirëve
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Art Hotel Tartini
Art Hotel Tartini
Art Hotel Tartini
8.7 E mirë
Hotel
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Hostel Pirano
Hostel Pirano
Hostel Pirano
8.3 E mirë
Hostel
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuzhinë
Hostel Piran
Hostel Piran
Hostel Piran
7.1 Mesatare
Hostel
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Depozitimi i bagazheve
 • Mergim nën ujë
 • Aktivitetet në ujë
 • Lavanderi vetëshërbimi
Apartments Pri Mari
Apartments Pri Mari
Apartments Pri Mari
Apartament
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Apartments Port House
Apartments Port House
Apartments Port House
Apartament
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Apartments Piran
Apartments Piran
Apartments Piran
Apartament
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Old Town Rooms Piran
Old Town Rooms Piran
Old Town Rooms Piran
8.9 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
Bed and Brekfast Donatella
Bed and Brekfast Donatella
Bed and Brekfast Donatella
8.3 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hostel Adriatic Piran
7.9 Mesatare
Hostel
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Asistent
Apartments Bevk Piran
Apartament
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Saunë
Apartments Punta Piran
Apartament
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
 • Aktivitetet në ujë
Nono Mario
Nono Mario
Nono Mario
Apartament
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Top Line Apartments
7.5 Mesatare
Apartament
Sllovenia, Piran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Mikrovale
 • Kuzhinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.