Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Maribor me pishinë për fëmijë

Maribor
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Maribor në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Arena Maribor
Hotel Arena Maribor
Hotel Arena Maribor
Hotel
Sllovenia, Maribor
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Mercure Maribor City Center
Mercure Maribor City Center
Mercure Maribor City Center
8.0 E mirë
Hotel
Sllovenia, Maribor
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Hotel Habakuk
Hotel Habakuk
Hotel Habakuk
8.5 E mirë
Hotel
Sllovenia, Maribor
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Orel
Hotel Orel
Hotel Orel
8.2 E mirë
Hotel
Sllovenia, Maribor
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Tabor Maribor
Hotel Tabor Maribor
Hotel Tabor Maribor
Hotel
Sllovenia, Maribor
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Hotel Milena Maribor
Hotel Milena Maribor
Hotel Milena Maribor
Hotel
Sllovenia, Maribor
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Garni Hotel Terano
Garni Hotel Terano
Garni Hotel Terano
8.5 E mirë
Hotel
Sllovenia, Maribor
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Vila Emei
Hotel Vila Emei
Hotel Vila Emei
Hotel
Sllovenia, Maribor
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Dhomat pa duhan
 • Dhomat e aksesueshme për personat me aftësi të kufizuara
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.