Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Lubjanë me pishinë për fëmijë

Lubjanë
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 17 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Lubjanë në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Best Western Premier Hotel Slon
Best Western Premier Hotel Slon
Best Western Premier Hotel Slon
8.4 E mirë
Hotel
Sllovenia, Lubjanë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Grand Hotel Union
Grand Hotel Union
Grand Hotel Union
Hotel
Sllovenia, Lubjanë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana
Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana
Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana
Hotel
Sllovenia, Lubjanë
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Hotel Lev Ljubljana
Hotel Lev Ljubljana
Hotel Lev Ljubljana
Hotel
Sllovenia, Lubjanë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Cubo
Hotel Cubo
Hotel Cubo
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Sllovenia, Lubjanë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
uHOTEL
uHOTEL
uHOTEL
Hotel
Sllovenia, Lubjanë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Austria Trend Hotel Ljubljana
Austria Trend Hotel Ljubljana
Austria Trend Hotel Ljubljana
8.9 E mirë
Hotel
Sllovenia, Lubjanë
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Four Points by Sheraton Ljubljana Mons
Four Points by Sheraton Ljubljana Mons
Four Points by Sheraton Ljubljana Mons
8.8 E mirë
Hotel
Sllovenia, Lubjanë
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Allegro Hotel Ljubljana
Allegro Hotel Ljubljana
Allegro Hotel Ljubljana
8.8 E mirë
Hotel
Sllovenia, Lubjanë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Vander Urbani Resort - Member of Design Hotels
Vander Urbani Resort - Member of Design Hotels
Vander Urbani Resort - Member of Design Hotels
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Lesar Hotel Angel
Lesar Hotel Angel
Lesar Hotel Angel
Hotel
Sllovenia, Lubjanë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Antiq Palace - Small Luxury Hotels Of The World
Antiq Palace - Small Luxury Hotels Of The World
Antiq Palace - Small Luxury Hotels Of The World
7.6 Mesatare
Hotel
Sllovenia, Lubjanë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
City Hotel Ljubljana
City Hotel Ljubljana
City Hotel Ljubljana
8.9 E mirë
Hotel
Sllovenia, Lubjanë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
ibis Styles Ljubljana Centre
ibis Styles Ljubljana Centre
ibis Styles Ljubljana Centre
Hotel
Sllovenia, Lubjanë
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Ahotel Ljubljana
Ahotel Ljubljana
Ahotel Ljubljana
Hotel
Sllovenia, Lubjanë
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Hotel Katrca
Hotel Katrca
Hotel Katrca
Hotel
Sllovenia, Lubjanë
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Ljubljana Resort Hotel & Camp
Ljubljana Resort Hotel & Camp
Ljubljana Resort Hotel & Camp
Hotel
Sllovenia, Lubjanë
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Volejbolli
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.