Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kranjska Gora me pishinë për fëmijë

Kranjska Gora
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Kranjska Gora në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Kompas Kranjska Gora
Hotel Kompas Kranjska Gora
Hotel Kompas Kranjska Gora
8.4 E mirë
Hotel
Sllovenia, Kranjska Gora
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Ramada Resort Kranjska Gora
Ramada Resort Kranjska Gora
Ramada Resort Kranjska Gora
Hotel
Sllovenia, Kranjska Gora
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Hotel Alpina Kranjska Gora
Hotel Alpina Kranjska Gora
Hotel Alpina Kranjska Gora
8.3 E mirë
Hotel
Sllovenia, Kranjska Gora
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Penzion Livada
Penzion Livada
Penzion Livada
9.5 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Sllovenia, Kranjska Gora
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora
Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora
Ramada Hotel & Suites Kranjska Gora
Hotel
Sllovenia, Kranjska Gora
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
House Neza
House Neza
House Neza
Apartament
Sllovenia, Kranjska Gora
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Vila Romana Kranjska Gora
Vila Romana Kranjska Gora
Vila Romana Kranjska Gora
Shtëpi e mysafirëve
Sllovenia, Kranjska Gora
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.