Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Koper, Sllovenia

Koper
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 25 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Vodisek
Hotel Vodisek
Hotel Vodisek
8.1 E mirë
Hotel
Sllovenia, Koper
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Hotel Bio
Hotel Bio
Hotel Bio
8.1 E mirë
Hotel
Sllovenia, Koper
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Aquapark Zusterna
Hotel Aquapark Zusterna
Hotel Aquapark Zusterna
7.6 Mesatare
Hotel
Sllovenia, Koper
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
Hostel Museum
Hostel Museum
Hostel Museum
8.6 E mirë
Hostel
Sllovenia, Koper
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
B&B Veneziana Suites & Spa
8.3 E mirë
Hotel
Sllovenia, Koper
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
Hostel Villa Domus
8.6 E mirë
Hostel
Sllovenia, Koper
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Tavolinë udhëtimi
 • Mergim nën ujë
SD Koper Motel Port
SD Koper Motel Port
SD Koper Motel Port
7.9 Mesatare
Motel
Sllovenia, Koper
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Hotel Koper
Hotel Koper
Hotel Koper
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Sllovenia, Koper
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hostel Secret Garden
Hostel Secret Garden
Hostel Secret Garden
8.5 E mirë
Apartament
Sllovenia, Koper
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Shërbimi i dhomës
Prenocisca Prisoje
Prenocisca Prisoje
Prenocisca Prisoje
Hostel
Sllovenia, Koper
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Asistent
 • Depozitimi i bagazheve
 • Zonë e caktuar për duhan
Apartma Vesna
Apartament
Sllovenia, Koper
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
Sobe pri Anici
9.1 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Sllovenia, Koper
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
OLD COURT PALACE KOPER
Shtëpi e mysafirëve
Sllovenia, Koper
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Makinë e tharjes së flokëve
Casa nostra Capodistria
Apartament
Sllovenia, Koper
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
Apartmaji Pajer
Apartament
Sllovenia, Koper
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Ecje
 • Pishinë jashtë
Apartment Bea With Free Bike And Bike Storage
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hostel BellaVista
7.7 Mesatare
Hostel
Sllovenia, Koper
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
HappyGuest Apartment
Apartament
Sllovenia, Koper
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Casa Riccobon 5
Homestay
Sllovenia, Koper
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Asistent
 • Saunë
Apartma Lilu
Apartament
Sllovenia, Koper
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Tavolinë udhëtimi
 • Mergim nën ujë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.