Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bled me pishinë për fëmijë

Bled
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 13 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Bled në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Grand Hotel Toplice - Small Luxury Hotels of the World
Grand Hotel Toplice - Small Luxury Hotels of the World
Grand Hotel Toplice - Small Luxury Hotels of the World
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hotel Savica - Sava Hotels & Resorts
Hotel Savica - Sava Hotels & Resorts
Hotel Savica - Sava Hotels & Resorts
8.0 E mirë
Hotel
Sllovenia, Bled
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Lovec Bled
Hotel Lovec Bled
Hotel Lovec Bled
Hotel
Sllovenia, Bled
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Vila Bled
Vila Bled
Vila Bled
Hotel
Sllovenia, Bled
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hotel Triglav
Hotel Triglav
Hotel Triglav
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Sllovenia, Bled
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Rikli Balance Hotel - Sava Hotels & Resorts
Rikli Balance Hotel - Sava Hotels & Resorts
Rikli Balance Hotel - Sava Hotels & Resorts
8.8 E mirë
Hotel
Sllovenia, Bled
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
Penzion Vila Preseren
Penzion Vila Preseren
Penzion Vila Preseren
8.8 E mirë
Hotel
Sllovenia, Bled
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Vila Alice
Vila Alice
Vila Alice
Hotel
Sllovenia, Bled
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Bled Rose Hotel
Bled Rose Hotel
Bled Rose Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Sllovenia, Bled
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Astoria Superior Bled
Hotel Astoria Superior Bled
Hotel Astoria Superior Bled
8.6 E mirë
Hotel
Sllovenia, Bled
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Hotel Vila Bojana
Hotel Vila Bojana
Hotel Vila Bojana
7.2 Mesatare
Hotel
Sllovenia, Bled
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Casino
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Garni Pension Pibernik
Garni Pension Pibernik
Garni Pension Pibernik
Mengjezore dhe Mbrëmje
Sllovenia, Bled
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Guesthouse Pr' Jozef
Shtëpi e mysafirëve
Sllovenia, Bled
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.